Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem sok egy kicsit a napi 6-7...

Nem sok egy kicsit a napi 6-7 csésze kávé?

Figyelt kérdés
És nem a gyenge fajtából. Aggódom, remélem ezért később nem lesz bajom... Szerintetek?

2016. márc. 6. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
De, sok. Nem kicsit, nagyon. A vérnyomásod az egekben lesz, a szíved kiugrik, a gyomrod ég, élénkítő hatást nem érsz el, túladagolhatod. Egyéb probléma nem származhat belőle.
2016. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg. Nagyon megterheli a szivet. Nekem is voltak rossz napjaim egyszer 4 erős kávé is lecsúszott de utána nagyon erősen vert a szívem légszomj is jelentkezett úgyhogy azóta 2 kávénál megállok.
2016. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csakhogy én szeretem a hatását, az ízét, mindent ami kávé. Hát elég gyakran van gyomorégésem az igaz, de mivel alacsony a vérnyomásom jóle
2016. márc. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!