Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tuntethetem vagy...

Hogyan tuntethetem vagy legalabb kicsit halvanyithatom el a vagdosasbol maradt hegeimet?

Figyelt kérdés
Masfel honapja fejeztem be vegleg a vagdosast, tudom, hogy butasag volt, de mar nem tudom visszacsinalni, pedig nagyon megbantam. Nem divatbol vagy szerelmi problemak miatt vagdostam magam!! Borzalmas idoszakon mentem keresztul, meg mindig nem rendezodott a helyzet, csak megerosodtem talan. A kezemen levo hegek begyogyultak es puhak, de meg mindig pirosak maradtak. Ket hete elkezdtem koromviragkremmel kenni es borradirral is probalkozom, de esetleg mit lehetne meg csinalni? Ez mennyire valhat be es kb mennyi ido, amig a hegek legalabb elhalvanyodnak? Tudom, hogy teljesen valoszinuleg sose fog eltunni de legalabb ne legyen ilyen feltuno.

2016. máj. 11. 19:12
 1/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
81%

Ùgy tudom, a Cobtratubex krém a legjobb hegek halvànyîtàsàra. Naponta többször bele kell dörzsölni a gyôgyult sebbe. Èjszakàra fedőkötés is ajànlott.

Keresztapunak hasznâlt, de el nem tünteti teljesen. (neki műtéti heg volt)

Vény nélkül kaphatô,2000 forint körül van.

Több hétig, hònapokig eltart a kezelés.

Az a legjobb, ha előtte langyos vizes borogatást teszel a hegekre, hogy a szövetek fellazuljanak.

2016. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*Contratubex
2016. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

*Contactubex (majdcsak sikerül)

Remélem ìgy kell írni. Bocsi.

2016. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi!!! :)
2016. máj. 11. 19:55
 5/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Gyògyulj meg:-)!
2016. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán fognak eltűnni. Nekem több, mint egy éves hegeim vannak. Igaz, egy kicsit halványodtak, de nem fognak eltűnni, örökre maradnak. Én tetoválást szeretnék rá, az majd elvonja róla a figyelmet :) Ha bármi baj van, írj nyugodtan privátban.
2016. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi 6os :) Tudom sajnos, hogy valoszinuleg mindig meglesz a nyoma, en is akarok majd ra tetovaltatni, de lealabb addig egy kicsit halvanyodjon el, mert most eleg feltuno, piros :/
2016. máj. 14. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Van egy rosszhírem: ha nem divatból volt a vagdosás, akkor nem tudod csak úgy abba hagyni. 37 vagyok. Soha nem vagdostam magam, de a vágy az meg volt, és meg is lesz, csak segítséggel tartom kordában.

Amint valami olyan dolog történik, amit nehezen dolgozok fel, azonnal beindul...

Szóval, kérj segítséget.

2016. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En a combomon vagdostam magam amit mar vagy egy honapja kenek bepanthennel es van amelyik heg nagyon elhalvanyodott de van amelyik meg mindig ugyanugy latszik de a borradir is segitett rajta egy picit
2016. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8as sajnos igazad van. Azota mar tul vagyok meg egy vagdosos idoszakon, de probalom kordaban tartani, mar annyira nem durva, mint az elejen. Sajnos segitseget nincs nagyon lehetosegem kerni es nem is merek oszinten szolva. 9es sajnalom. Nekem nagyreszt a karomon vannak, ugyhogy ha ez megnyugtat(bar nem hiszem) nekem sokkal jobban latszik.
2016. máj. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!