Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tuntethetem el a...

Hogyan tuntethetem el a fekete mietszereket az orromrol?

Figyelt kérdés

#orr #mietszerek
2014. márc. 3. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Kérj meg egy ügyes sebészt, hogy vágja le. Mármint az orrod.
2014. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél szemcsés arcradírt, pár nap alatt nekem szépen eltüntette a mitteszereket.
2014. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a miteszereket eltüntetni nem lehet. ha ki is van tisztitva pár nap mulva ujra megtelik. Mindnekinek van és lesz is.Kinek több knek kevesebb. Tini korbna nagyobbak késöbb valemennyivel kevesebb és kisebbek lesznek. Érdemes néha kitisztitani és akkor nem gyullad be és nem is olyna feltünöek. legjobb ha szakemberre bizod, ha te magadank akarod akkor fotnos hogy elötte radirozd le és mondjuk fürdés zuhany után csináld amikor kicsit felpuhult a bör. Tiszta zsebkendövel tisztisd óvatosan nyomva. utána fertötlenitsd és kend be gyulladáscsökkentö vagy hámositó krémmel (pl körömvirág krém, neogranormon, sudocreme). (kozmetikus vagyok)
2014. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!