Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg szükséges manapság...

Tényleg szükséges manapság egy 15 éves fiúnak gyantáztatni a hónalját?

Figyelt kérdés
Az osztálybeli lányok szinte elvárnák.

2016. máj. 11. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek gyantáztatni? Végigtolod rajta a hajvágót oszt cső. No meg ne csak a csajoknak legyenek elvárásai.
2016. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd kimegy a divatból... nem kell ujjatlant hordani, akkor meg ki nézi... bár a fogápolásra fordítanának ekkora gondot, illetve a mosakodásra a sminkelés helyet a lányok... olyan szörnyű néha nézni ezeket a "meztelen csigákat"... itt pl. egy férfinél a láb és az alkar szőrtelenítésére gondolok, a többi belefér, bár nekem nem tetszik..
2016. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Baromság.
2016. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
borotváld. ki a franc mondja meg mivel szedted le?
2016. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Az igényesség része.
2016. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kozmetikus nem néz hülyének ha el is mennék?
2016. máj. 11. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
A hónaljadat akarod mutogatni vagy mi a franc? Úgyse frissen gyantázottan fogják meglátni arra mérget vehetsz.
2016. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem szükséges, de érdemes. :) Sokkal komfortosabb érzés ha szőrtelen, én sem gondoltam volna, amíg ki nem próbáltam. :) Ráadásul sokkal esztétikusabb is, ha sima, főleg egy ujjatlan trikóban, vagy a strandon. :)


Kozmetikushoz menni pedig nem ciki, egy csomó fiú jár kozmetikushoz rajtad kívül, különféle kezelésekre. Pl arckezelésre, bőrápolásra, gyantázásokra, stb. A kozmetikus ebből él, nyugodt lehetsz hogy nem fog kinevetni. :)

Én inkább megyek kozmetikushoz legyantáztatni, mint borotvával pár naponta lehúzni, mert sokkal szebb és simább a bőr, ha gyantázva van. Meg tartósabb is az eredmény. :)


F

2016. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"Az osztálybeli lányok szinte elvárnák."


Hát szerintem akkor azok a lányok elég furák. Most nekik nem mindegy hogy ki hogy és hol szőrtelenít?

Akkor gyantázd le ha te akarod. Ha meg csak azért csinálnád,mert elvárás akkor hagyd az egészet.

De ez csak az én véleményem.

16/l

2016. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te most komolyan másoknak akarsz megfelelni? Vannak akik gáznak tartják ha szőrös, vannak akik meg azt ha szőrtelen egy pasi... most akkor hogy fogsz mindenkinek megfelelni? Nem egyszerűbb hogy azt csinálod ami neked jó?

Gyantázni mondjuk semmiképp nincs értelme, mert 2 nap után nő ki vissza a szőr, gyantázni meg nem lehet ilyen gyakran.

2016. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!