Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap megvágtam az arcomat...

Tegnap megvágtam az arcomat és össze kellett varrni. Ennek mennyire szokott megmaradni a helye?

Figyelt kérdés

Üveggel megvágtam, a záróra azt írták, hogy két centis vágás van rajta. Állítólag szépen lett összeöltve, én nem láttam, mert le van ragasztva. Ha valakinek volt már ilyesmi, annak a gyógyulás után mennyire maradt meg a heg?

23/L


2010. ápr. 9. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A heg az megfog maradni!
2010. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnállak ne idegeskedjél, a férjem kezében gyerekkorában a szódásüveg robbant szét, az orránál és a szemöldökénél olyan csík maradt,hogy ha ő nem mondja nekem fel sem tűnt volna. Szépen megfog gyógyulni,sajnos ilyen baleset bárkivel előfordulhat. Nekem autóbalesetem volt 12 éves koromban.Az üvegszilánk végigvágta az államnál, de már szinte meg sem látszik, csak egy hajszálvékony csík sejteti, hogy ott bizony mély vágás volt.
2010. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az 100%, hogy megmarad a heg, teljesen eltüntetni cak plasztikával lehet :S
2010. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hatalmas vágás hosszában végig az arcomon, a szemem alatti résztől egész az államig. A szerencsém az volt, hogy nem volt mély,így varrni nem kellett, de még úgyis azt hittem, hogy örök életemre viselem a hegcsíkot. Egy évre rá azonban már semmi, de tényleg semmi nem látszott.

Van egy másik példám is, ami kevésbé szerencsés, a szomszéd lány gyerekkorában leesett a hintáról, és kihasadt az álla, be kellett varrni, de az így 20 év után is ugyanúgy látszik minden öltéssel együtt.

2010. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

TÉvedsz. A plasztikai sebész se tud heg nélkül operálni!

Az hogy mennyire fog látszani az hajlam kérdése.

Van akinek egy hajszálvékony heg marad, van akinek vastagabb és van akinek pl keloidképződésre hajlamos a bőr , na neki vastag, dudoros, lilás hege lesz

2010. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg fog maradni a heg. És akkor? Az nem szégyen! Sőt...:)))Én mindig szerettem volna magamon, legalaább egy vágást, hogy lássák mások h "valamit túléltem". Ne szomorkodj emiatt!
2010. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Reménykedem benne, hogy nem lesz nagyon csúnya. Ha csak egy vékonyka, világos kis heg maradna, azt nem is bánnám, púderrel el is lehet talán fedni, csak attól tartok, hogy a varratoknak is ott marad a helye. Először összehúzó tapaszt raktak rá, de aztán leszedték, mert azt mondták, hogy nagyon feszes a bőröm és nem tudja megtartani. Pedig már kezdtem örülni, hogy nem lessz varrás.

2010. ápr. 9. 10:09
 8/14 anonim ***** válasza:
a varratok helye egy ideig látszódni fog. azaz a pöttyök. ha szerencséd van idővel elhalványulnak és eltűnnek teljesen, de a vágás az nemfog eltűnni. ezis szerencse kérdése h mennyire fog látszani. de ha csak 2 centis a seb akkor nemkell nagyon félned attól h ott fog éktelenkedni az arcodon rondán. sztem kb olyan lesz mint egy kis bőrhiba, úgyhogy ne aggódj.
2010. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha lekerül a kötés kenegesd Contract Tubex kenőccsel, (patikában vény nélkül kapható) ez szépen kisimítja , elhalványítja a heget!
2010. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Ma reggel meglestem, hogy néz ki, és egyáltalán nem látom a varratokat, csak a két végét, ahol megcsomózták. A két vége között csak az összehúzott sebet látom, de semmi mást. Ez így jó? Akkor ugye ez azt jelenti, hogy tényleg szépen csinálták, és nem fog látszani a varrat helye?

2010. ápr. 10. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!