Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miből készül a Coca-Cola?

Miből készül a Coca-Cola?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy valami gumis cuccból van. Keresgéltem a neten, de semmit nem találtam erről.


Csak normális válaszokat pls! Trollok kíméljenek!



2016. máj. 14. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Megtaláltok a hobbitokat!!

bocs nem ide..

2016. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ostobaság. Régen a Pepsi alapanyagai között volt olyan hogy Gumiarábikum, de ennek sincs sok köze a gumihoz.
2016. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyártási titok. A pontos összetevőket páncélszekrényben örzik, ahogy mondani szokás: hétpecsétes titok! Csak két embernek van hozzáférése. A két ember soha nem lehet együtt! Nem mehetnek egy helyre, nem mehetnek egyszerre szabira, üdülni, és nem ülhetnek egyszerre repülőre sem.
2016. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Baromságnak tartom ezt a titok cirkuszt.Semmi olyan extra nincs benne ami miatt titokban kéne tartani, kivéve ha mérgező. Értelme sincs mert most is csiripelik a madarak hogy megváltoztatják az összetételét. Amúgy meg valami összegányolt sűrű szirup az egész, egy liter ilyen szirupból kijön többezer liter kész kóla, ha megkeverik szódavízzel.
2016. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olcsón ilyen Cola ízű porokat, tudod,

Hát nem hiszem, hogy ez egy akkora titok, amikor már cola ízesítésű rágók meg cukrok vannak.

Bár ehhez képest fogalmam sincs, hogy miből készül.

2016. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A recept egyébként valóban titok!

Egy hatalmas páncélszekrényben őrzik!

Ha ittál már többféle kólát is akkor megérzed ,hogy a Coca-Cola-nak van igazán édes és különleges íze ,míg a másik kólafajták ízetlenebbek ,túlzottan szénsavasak...


Talán még a Coop-os kóla ami egy kicsit hasonlít a Coca-Cola-hoz!


Olyan mint ha megkóstolnál egy penny marketes mogyorókrémet meg egy Nutellát!


Amúgy még régen a Coca-Cola tartalmazott kokacserjét is de gumis cuccot sosem!

2016. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem az egyik haverom mondta, hogy gumis cuccot tartalmaz, de én nem akartam elhinni és ezért is tettem fel a kérdést.
2016. máj. 22. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Titoknak titok a kóla receptje, de azért nem ennyire. A mai modern laborok röhögve megmondják miből pontosan mennyi van benne, ugyan már.... Sokkal lényegesebb a szabadalmi meg védjegyezési része a dolognak. Van pár kóla ami nagyon hasonlít rá, pl. az említett Coopos nagyon is, simán tudná ugyanazt is mint a Coca, csak nyilván a védjegy miatt nem csinálhatják meg, ennyi az egész.

Amúgy meg majdnem minden országban más kicsit a kóla, helyi ízléshez van igazítva ahogy sok más üdítő is, akkor melyik is az eredeti recept...

2016. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!