Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan kiújuló herpesz...

Folyamatosan kiújuló herpesz és gennyes pattanások okai?

Figyelt kérdés
Évek óta szenvedek a gennyes pattanásokkal leginkább a szám körül jelennek meg,mostanság a legtöbb pattanásból amik a szám szélén jönnek ki, herpesz lesz belőlük :( annyira rossz, voltam régebben börgyógyásznál de egyik sem tudott segíteni :( mindig kenőcsöt írnának fel :/ Voltam már teljes vérképen de az orvos azt mondta minden rendben,mondjuk a vérsejtsüllyedés 2/mm ami kevésnek számít, mitévő legyek? milyen kivizsgálásra kellenne mennem? olyan szomorú vagyok..
2016. máj. 16. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj! :) Szerintem az immunrendszereddel lehet valami.(Tudni illik,a herpesz (szájon) többnyire a legyengűlt szervezetnél lehetséges.)

Próbáld meg erősíteni! Béres vagy Svédcsepp,vitaminok,Sativa mag tea stb.

A teljes kivizsgálás meg nem árthat!

Kitartást!

2016. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 serer válasza:

Saját tapasztalat: ha érzem, hogy kezdődik, és elkezdem "ellenőrizgetni", hogy ez vajon tényleg herpesz-e (nyomásra, piszkálásra fáj-e), akkor előjön.

De ha már a legelejétől nem nyúlok hozzá, és megpróbálom minél inkább békén hangyni, akkor elmúlik, mielőtt megjelennének a hólyagok.


Kíváncsi lennék, hogy ez másnak is működik-e...

2016. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!