Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ébredés utáni hátfájdalmat...

Ébredés utáni hátfájdalmat hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra ébredtem, hogy fáj a hátam. Nyilván ezt nevezik úgy, hogy "elfeküdtem". Szóval nem igazán tudom, mit kéne tennem, kicsit tornáztam, lezuhanyoztam, bekentem kenőccsel is, de még mindig fáj.


De jó lenne, ha elmúlna ma estére, mert lehet, hogy mennem kell dolgozni, mit lehetne tenni ennek érdekében?


2016. máj. 17. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy az ágy nem jó. Nekem is addig fájt míg nem ki cseréltem. Most sima deszka az alja , rajta 10 centis szivacs és tökéletes.
2016. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az ággyal nincs semmi gond, bár az igaz, hogy rosszul volt beágyazva, és laposan aludtam, esetleg rosszul fordultam.


De végül is, most nem ez a lényeg, hanem az, hogy tudom a fájdalmat megszüntetni.

2016. máj. 17. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!