Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hízókúra mellet sport?

Hízókúra mellet sport?

Figyelt kérdés

Ammellett, hogy fel szeretnék szedni egy 5-6 kg-ot, szeretnék sportolni. Ez mellett tudok hízni is, vagy a rendszeres testmozgás csak az izomtömeget növeli? Úgy gondoltam, hogy sportolás előtt, és után is eszek. Így működne a dolog?

Légyszi ne olyanokat írjatok h zabáljak sütiket, mert én attól nem hízok, és egészségesen akarok enni



2016. máj. 17. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja azt tanácsolni, hogy sütit zabálj, ha van egy kis esze.

Egyébként nem értem annyira a kérdést. Izmot növelve lehet egészségesen hízni, te nem azt szeretnéd?

Ha zsírt akarsz felszedni, az mozgással együtt is megy. Én nem kajálnék be sport előtt, mert félő, hogyha olyan gyakorlatokat végzel, akkor kihányod.

2016. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék izmosodni, de egyúttal zsírt felszedni is. Szóval akkor a kettő együtt megy? Igen, úgy gondoltam egyébként, hogy valami tápláló, de kevés ételt fogyasztok sportolás előtt és rá egy fél órára mozgok. És akkor van egy kis energiám sportolni, mivel mondjuk reggelente is szeretnék futni egyet, és előtte azért egy tápláló szenyát betolnék. És akkor így sport közben csak az előtte elfogyasztott ételt dolgozom le (szerintem elég gyors az anyagcserém), és utána eszek, akkor megy is rám valami, de egyúttal izom is :) Valahogy így képzeltem, csak nem tudtam, lehetséges-e :)
2016. máj. 17. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit sport előtt ajánlanék enni: az a banán. Ugyanis egészséges, amit te szeretnél és rengeteg energiát nyer belőle a szervezeted.
2016. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jún. 21. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!