Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettenetesen fáj a seggcsontom...

Rettenetesen fáj a seggcsontom motorozás után. Közben nem érzem, csak amikor megállok és leszállok, akkora fájdalom hasít belé, hogy mozdulni nem tudok és ordítani tudnék. Tart kb 5-10 mpig, aztán elmúlik mintha mi sem történt volna. Mitől van?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Minden tavasszal, mikor előveszem a biciklim, ugyanezen megyek keresztül. Újra be kell törnöd a sejhajod.
2016. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Sokat segítene, ha pontosítanád egy anatómiai atlasz alapján, hogy tudományosan mi a neve az általad "seggcsontnak" nevezett csontnak.
2016. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Második: farokcsont :)
2016. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, farokcsont, az utolsó csont lent, a végbélnyílás fölött. Nem szokott bajom lenni, hátam se szokott fájni, de ez kikészít. :(
2016. máj. 22. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, 42%-ra értékelve.

[link]


Legnagyobb valószínűséggel ágyéki porckorongsérv okozhatja. Én ezért hagytam abba a kerékpározást. A folyamatos rázkódás hatalmas megterhelést jelent a csigolyák közti porckorongoknak.

2016. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sok retardáltnak, aki lepontozott, azt üzenem: igazam van és az is marad, sajnos ezt a piros hüvelykujj nem befolyásolja.

Első.

2016. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet hogy kényelmetlen az ülésed a motorodon? Az is lehet hogy rossz a tartásod vezetés közben! Nem szabad mereven ülni a gépen, próbáld meg laza derékkal megülni, kissé behajlított könyökkel a kormányt tartani, akkor nem a nevezett részeden van a terhelés. (38-éve motorozom)
2016. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!