Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam büdösnek? :S

Miért érzem magam büdösnek? :S

Figyelt kérdés
Naponta kétszer zuhanyzok, ruhát szinte minden nap cserélek, dezodort használok (ami mások elmondása szerint jó illatú), hetente van nagytakarítás az ágyneműmet hetente mosom és minden nap szellőztetek a házban mégis úgy érzem hogy büdös vagyok:S ülök a gép előtt és egyszer csak megcsap az a szag:S nem tudom hogy mit csináljak nem merem senkinek se mondani és amiatt izgulok hogy mások is érzik :S nem tudom hogy velem van-e a baj hogy csak én érezném? :S mindent megteszek hogy ne érezzem de mégis érzem :( idegileg teljesen kész vagyok kérlek segítsetek :S
2010. ápr. 10. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, nagyon: Szólsz 5-10 nagyon jó havernak, vagy ismerősnek, akiknél nem égnél le ezzel, és megszagoltatod magad, és elmondják a véleményüket. Ha azt mondják, hogy semmi rossz illatod, akkor pszichés probléma.
2010. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg valami probléma is lehet a szaglásoddal :) Hallottam olyat, hogy valaki nem bírta érzékelni az ízeket, mindennél mást érzett.


De sztem csak beképzeltség ez.

2010. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* nem az ízeket, a szagokat
2010. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jah még egyszerűbb, szólsz anyádnak, apádnak, testvérednek, ők biztosan megértenék ezt.


Remélem tudtam segíteni


üdv

2010. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) megpróbálok barátokat megkérdezni:S csak ha azt mondják hogy büdös vagyok akkor nem tudom mit tegyek:S rendesen tisztálkodom pedig
2010. ápr. 10. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kéne deríteni, hogy mitől büdösödsz, aztán megszüntetni a problémát.. A büdös embereket senki sem szereti..
2010. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne polírozd annyit a gyíkot!Én is attól szoktam büdös lenni ha túl sokat csinálom.Vagy egyél kevesebb húst-a húsevők büdösebben izzadnak,ha túlsúlyos vagy foggyál.
2012. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagyis fogyjál helyesebben írva.
2012. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!