Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Büdösnek érzem a szám. :S Mit...

Büdösnek érzem a szám. :S Mit tegyek? (lennt)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és úgyérzem hogy büdös a szám. Reggelente bekapok egy rágót, de a suliba ki kell köpnöm. Mit tegyek hogy délután se legyen büdös a szám? Mosok rendesen fogat, nincs rossz fogam se.. Segítsetek! Így senkivel nem merek beszélni. Ráadásul az oszitársaim ilyen "arcbahajolósak" :S
2009. nov. 14. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
moss fogat
2009. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

szia

nekem is ez volt a problémám.

lehet a fogkrém nem jó, vagy lehet hogy gyomorbetegség.(rossz étkezés is)

nekem az elmex segített(reggel és este mosom a fogm vagy 5 percig folyamatossan. és használj Colgate szájvizet.

remélem segítettem :)

2009. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kapható szájspray...kicsit fújsz belőle és akkor friss marad...:)vaagy én már vettem régen olyat, hogy ilyen kis vékony lapocska, mentolos és a nyelvre kell rakni és rögtön elolvad és nagyon jó;)
2009. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

juj az az olvadó lapocska tényleg jó :)

hogy is felejthettem el :D

amúgy tényleg, az is használ :)

...

2009. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De biztos az?


Okozhatja begyulladt -gennyes- mandula, vagy lehet a helytelen táplálkozás következménye is.

2009. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy a fogkő. Attól is rossz szaga van a szájnak.
2009. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


az első válaszadónak meg a felfogása rossz vagy olvasni nem tud? xD írtam h mosok rendesen fogat.. nembaj, elnézem neki;)

2009. nov. 14. 18:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, nincs rossz fogam, de kellemetlen volt a leheletem, leszedték a fogkőt és láss csodát már nem az:D
2009. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
hogy érzed a saját szád szagát? hogy lehet azt megszagolni?XD
2009. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a szádhoz tartod a kezed, lehelsz egyet és gyorsan beszívod az orrodon. erre nem számítottál drága mi? ;$
2009. nov. 15. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!