Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak hogy ne feleljek...

Mit mondjak hogy ne feleljek meg a munka alkalmassági orvosi vizsgán?

Figyelt kérdés
Szóval röviden. Egy ismerősöm ajánlott egy munkát, túl elhamarkodottan döntöttem.És nem szeretném megbántai azzal hogy visszamondom. 3 nap mulva mennem kell vizsgálatra. Ha rákérdeznek az egészségi állapotomra mit mondjak hogy ne találjanak alkalmasnak.

2016. máj. 24. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy nem akarsz idejönni dolgozni. Sőt, egyáltalán nem is akarsz dolgozni. Most mi hazudjunk helyetted?
2016. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munka?
2016. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez erősen függ attól, milyen munka.
2016. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez érdekes, ha én nem szeretnénk egy munkát, akkor azt nyíltan megmondtam volna, neki, hogy bocsi, de én ezt nem akarom vagy valami
2016. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kereskedelmi,bolti eladó és árú feltöltő
2016. máj. 24. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne menj el és kész.
2016. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Mondd, hogy diszkalkuliád van.
2016. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Szimulálj egy epilepsziás vagy pánikrohamot...


(Haladóknak: a kettőt egyszerre.)

2016. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Pánikbeteg vagy, szorongásos neurózis, esetleg nyaranta szédüléssel és eszméletvesztéssel járó rohamaid vannak. Vagy krónikus fáradtság szindróma. Aki mindig elalszik, azt úgyse szívesen alkalmazzák. Amikor kartont nyitnak neked, úgyis kikérdeznek eddigi betegségeidről.

Vagy ha mégis megfelelsz, akkor véletlenszerűen 1-1,5 órával a munkaidő kezdete után járj be. 1-2 héten belül behív a főnök és elköszön, addig meg kerestél egy kis pénzt. Ha meg kérdezik miért jársz később, akkor találj ki hülye indokokat : csak az ötödik metrópótló buszra fértél rá, feltartott a póstás/díjbeszedő/szomszéd, temetésre kellett menned, földgázhálózat felülvizsgálat volt a házban, halaszthatatlan családi ügy, kórházba kellett vinni tetszőleges rokont...

2016. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
én meg a betegséget szoktam eltitkolni csak felvegyek, de utánna mindig kiütköuik a betegség mert 1x2x orvost kell hivni aztán elküldenek.
2019. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!