Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy bazinagy pattanás az...

Van egy bazinagy pattanás az orromon és holnap suli, nem szeretnék így megjelenni bárhol is. Van valami gyors eltávolítási módszer?

Figyelt kérdés
Ha nem vlmi hatásos módszer legalább vlmi tipp hogyan érhetném el hogy ne látszódjon vagy kicsit lelohadjon.A jó tippeket nagyon megköszönném.

2016. máj. 24. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
teafa olaj leviszi tutira! de jó minőségű, 100%-osat vegyél.
2016. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A teafa olaj lehet, hogy allergiat okoz nalad. Tegyel ra fogkremet estere,kicsit tobbet mint a fogkefere es leszarad reggelre remelhetoleg
2016. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

A teafaolajat, ha még nem próbáltad, nem ajánlom. Én is pattanásra próbáltam, olyan allergiás reakciót váltott ki, hogy most van harmadik hete, hogy egy vörös, viszkető hólyagos folt van ott, ahol érintkezett a bőrömmel. Akkor inkább a pattanás.

A fogkrém jobb.

2016. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Hát, nem biztos hogy az én módszerem a legjobb, de akkor úgyis lepontoznak majd.


Tisztítsd meg nagyon alaposan az arcodat majd gőzöld kicsit kamilla tea (nagy tál) felett és utána egy kozmetikai kendővel próbáld a bőrt, nem összenyomni, hanem széthúzni a pati mellett.

Utána valamilyen alkoholossal (tonik) húzd össze a bőrt, majd hidratáld és hagyd pihenni.


tegyél rá valami szárító krémet, ha van, és holnap egyébként igyál sokat, este meg most próbálj meg lazítani, és egyébként próbáld elsminkelni és holnap vegyél fel valami nagyon feltűnő rucit, ami máshová tereli a tekinteteket.

2016. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Teafa olaj amúgy nekem inkább ártott mint használt.
2016. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi hogy harmadik felvonásban írom le, de nekem a tetran is segít, de majd éjjelre mosd le mert inkább tömít.

biztos van valami ami kiszívja, mondjuk paradicsom vagy ilyesmi...

2016. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat ;)
2016. máj. 24. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
en kamaszkoromban mindig fogkremmel oldottam meg a dolgot, de ha felkented, akkor mar ne piszkald , majd reggel nyulj hozza legkozelebb, amikor mosod le. szerintem segiteni fog. reggel tehetsz meg ra egy kis korrektort, ezzel mar biztosan sokat javitasz a helyzeten.
2016. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam a jód vált be, párszor bekenem és 1-2 nap alatt lelohad.
2016. máj. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!