Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laparoszkópiás műtét helyén sérv?

Laparoszkópiás műtét helyén sérv?

Figyelt kérdés

Nemrèg volt nőgyőgyászati laparoszkópiás műtètem. 4 hegem van. Az első a köldök ahol a kamerát vezettèk be. Ott alapból volt egy köldöksèrvem. Azt fèlig bevarták.

Azt mondták ne erőltessem mert sèrv lehet belőle. Többè kevèsbè be is tartottam dehát nem lehet feküdni egèsz nap. Meg ennyi plusz energiával...meghát csak ilyenkor jön rám a köhögő roham. Most h gyógyulok, egyet nem köhögtem. Ez azèrt fontos mert ugye az is hasizomból indul( dejóhurráeztistudom) ès nem keveset.

Az első napokban is kezdtem èrezni, hogy a varratok alatt kemènyedik. Gondoltam a gyógyulás. De varratszedès után is èrezhető mèg valami bogyó( határozottan nem csak a belső seb gyógyulása) ami nem a varrat hanem a belső vágások eredmènye.

Akinek volt ilyen műtète lett utána a helyèn sèrv? Honnan tudom, hogy az vagy nem?

Hippohondria yeee

Köszi a válaszokat!



2016. máj. 25. 19:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!