Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szokott ritkán rám...

Miért szokott ritkán rám törni ilyen száraz köhögés?

Figyelt kérdés
Mikor a buszon szoktam lenni ritkán , de van amikor rám tör ilyen száraz köhögés ,ha nyelek egyet akkor rögtön elkap és ez nagyon kínos helyzetbe hoz. Múltkor is úgy kellett visszatartanom mert végig köhögtem volna az utat, ha visszatartom általában 5 perc alatt elmúlik , de addig nagyon könnyezek meg majd megfullok. Ez még is mitől lehet?

2016. máj. 25. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Száraz a levegő, beszippanatsz ey kis porszemet amit irritál.

Igyál ilyenkor egy pár korty vizet.

2016. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez valami vírus.Szopogatós torokfertőtlenítő jó szokott rá lenni.Engem egyszer egy színházi előadás kellős közepén kapott el egy ilyen roham,csoda,hogy nem küldtek ki.Már a lélegzetvétel is ingerli ilyenkor a torkot,nagyon kellemetlen tud lenni,ha meg megpróbálom visszatartani potyog a könyem.Szerencsére nekem ritkán van ilyen.
2016. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!