Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy talán...

Nagyon félek, hogy talán agydaganatos vagyok?

Figyelt kérdés
Komolyabb erőfeszítés közben remegnek a kezeim, néha meredek a semmibe, az utóbbi időkben romlott a szemem (nem annyira durva, de jelentősen érzem), egyre inkább rosszabb a memóriám ez se annyira gáz, de néha nem tudom hogy mi van, de ez szerencsére nem fordul olyan gyakran elő.. Nagyon félek hogy komoly betegségem van, már agydaganatra is gondoltam, nem tudom mit tegyek, vagy csak túl spilázom az egészet? Kérem aki tud segítsen! :(

2016. máj. 26. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy vitaminhiány. Szedj multivitamint hogy javul-e.
2016. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyers lédús termések , méz , barna kenyér , kevesebb állati fehérje , sok víz ivás használ . Agytumornál folyamatos kibírhatatlan migréngörcs van ami nem szűnik csak kissé tompul . Tabletták többsége mesterségesés nem szívódik fel .
2016. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kerj a neurologiara beutalot ha ennyire aggodsz

Nem fognak semmi fajdalmasat csinalni, de legalabb megnyugszol

2016. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2016. máj. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!