Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért korpásodik ennyire a hajam?

Miért korpásodik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
rövid hajam van kb 1-1,5 cm. ha hajmosás után nem szárítom meg csak megtörlöm másnapra nagyon durván bekorpásodik. de nyáron is amikor a 30 fokos lakásban vagyok :/ miért van? mit lehet ez ellen tenni?

2016. máj. 27. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, gondolom fiu vag én is 22 vagyok és nekem ugyan ez a problémám hiába mondják, hogy nem foglalkozok vele, pedig de, és annak ellenére is korpás neken is nagyon, és ez függ attól, is hogy eszel-e normálisan vagy normálisan táplálkozik az ember nem tudom szerintem én rendesen eszek minden fajta sampon stb.... semmi nem segít, amúgy én mar akar hajat is moshatok ugyan olyan korpás marad, amúgy erre en is kiváncsi vagyok de amúgy a ferfiak legtöbbjét, érinti ez a probléma ugyhogy nem vagy vele egyedül
2016. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
heti 1-szer elég ha megmosod, van egy sampon márka syoss ha jól tudom, tescoban szinte 100% hogy lehet kapni, szürkés tubusban van több féle színben rá van írva mire való, asszem a narancssárga vagy a zöld a korpa elleni, de bitos rá lesz írva, azt próbáld ki biztos hogy hatni fog :) én is azt használom mert nekem gyorsan zsírosodik és az ellen nagyon sokat használ
2016. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl a syoss semmit sem ért, a head&shoulders ideig óráig kordában tartja, pár hónap, aztán kezdi,de ha másikat használok, akkor azonnal. Nizoral sampont lehet venni gyógyszertárban, én azt szoktam,ha elkezdi megint a kopaszodást,mikor az elfogy, visszatérek a head&shoulders-re. Egyébként felkereshetsz bőrdokit is. Van valami kis flakonis szer,amit felírnak, eleinte csíp, de ahogy gyógyul a bőr egyre jobb, az is ugyanolyan jó,mint a Nizoral, csak a Nizoral nem csíp.
2016. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lavyl samponja vált be.
2016. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű az oka.Megfázik a fejbőr .A korpa nem más,mint a fejbőr cseréjekor a régi apró szemcsékben való távozása .Magyarul mikor lekopik a régi .
2016. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a baba sampon jött be.
2016. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megfazott a fejborod. Szivas, mert a korpa nehezen mulik el. Zselet mosd ki minden nap belole, ha hasznalsz, de jobb lenne ha nem hasznalnal egy darabig.
2016. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!