Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha munka miatt sokat áll vagy...

Ha munka miatt sokat áll vagy ül az ember, akkor a láb felpolcolása segíthet megelőzni a visszereket? Vagy mit lehet tenni visszér megelőzésére?

Figyelt kérdés

Lányom a munka miatt sokszor egész nap ül.Én meg napi több óra hosszát talpon vagyok.Járkálok, állok, cipekedem.Bár mindketten fiatalok vagyunk még és a lábunk szép, de én szeretném is megőrízni ezt az állapotot.Nekem van a lábamon egy-két kisebb erecske, ami halványan látszik, ez persze még nem biztos, hogy visszér akar lenni, a lábam már megszokta a strapát, nem fáj, bár néha persze elfárad, most a melegben kissé megduzzad, de kinek nem?

Szóval úgy tudom, jót tesz a lábnak, ha meló után vagy este ha lefekszünk néhány párnát alá teszünk, hogy magasabban legyen a láb.Meg sportkrémmel vagy lóbalzsammal szoktam bekenni, az frissíti.Ez így jó?Megőrzi a láb egészségét?


2016. máj. 28. 17:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!