Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik valóban a "jungi",...

Létezik valóban a "jungi", vagy Freudi" értelemben vett halálvágy és ennek ellenkezője?

Figyelt kérdés

A két egymásnak ellentmondó érzés,emóció harcol bennem.

A halálvágyat úgy értelmezem, hogy az élet véges, ezt tudjuk, és nincs bennem félelem, de önromboló magatartásommal mintha siettetném ez a végső megpihenést.

Szakemberek véleményét várnám, akik a lélek ezen aspektusait ismerik, és szakszerű választ is tudok kapni.

Köszönöm szépen előre is!



2016. máj. 29. 08:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szakemberek szaktudását igénybe veheted iskolán/munkahelyen keresztül is. Én 'csak' gyakorlaton voltam pszichiátrián de rengeteget tanultam, mert én is ilyen életet éltem.

A haláltól még most sem félek, de semmiképpen sem siettetem, még tudat alatt sem. Voltozni és változtatni kell, de nem szükséges félni.


Mindenesetre nem ajánlom, hogy gyk-n várj segítséget...

2016. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!