Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El kell menni az orvodhoz ha...

El kell menni az orvodhoz ha megrazott az Aram?

Figyelt kérdés

A telefon toltot akartam be dugni de megfogtam a fem reszet es kb

1 masodpercig fogtam. Nagyon de nagyon kicsitt szedultem. A bal kezemmel fogtam Meg. 14 eves vagyok. [link]


[link]


2016. máj. 29. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ügyelet , EKG.
2016. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es ha nem megyek lehet valami baj?
2016. máj. 29. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi engemet már rázott meg az áram komolyabban is nem is egyszer nem mentem orvoshoz semmi bajom.
2016. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Doki
2016. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ugye, erre most mit mondjon az ember. Mondhatnám, hogy engem már többször megrázott az áram és semmi bajom nem lett, de ez nem lenne rendben, mert ebből abszolút nem lehet általánosítani, akkor se, ha valóban elmondható, hogy az ilyen pillanatokig tartó áramütések elsöprő többségéből tényleg nem lesz semmiféle probléma. Mert bármi lehet.


Az alapszabály az, hogy a tünetmentes áramütöttet is 24 órás kórházi megfigyelés alá kell helyezni az esetleges szívritmuszavarok lehetősége miatt.

2016. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát a kihúzott töltőből jött az áram, nem a konnektorból, ugye? Akkor szerintem a világon semmi bajod nem lehet tőle. A szédülés meg inkább pszichés eredetű lehetett.
2016. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a kihúzott töltőből jött. Ez egy USA-Japán villásdugó a töltőn egy egyszerű átalakítóval használva. Ez a dugó a német (és magyar stb.) Schuko-hoz vagy akár a felénk erre a célra használt Europlughoz képest kész életveszély, mert ugye a dugalj sincs süllyesztve és az érintkezők is teljes hosszukban fémből vannak, így félig bedugva simán ráfoghatsz a hálózatra.
2016. máj. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kösz az infót, 7-es, az más, akkor sztornó, amit mondtam.
2016. máj. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!