Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrdugulásra ötletek? Többit...

Orrdugulásra ötletek? Többit kommentben

Figyelt kérdés

Szóval az orrom nagyon sokat el van dugulva.Hol egyik hol másik,ritkán szabad egyszerre a két lyuk.Sokszor felriadok este,hogy mindjárt megfulladok.

Voltam orvosnál is,kaptam bogyót,amit nem szivesen használok a mellékhatások miatt,mert nem tudok tőle koncentrálni.Orrsprét is irt,de az semmit sem használt.Allergiám semmire sincs,több tesztet is csináltak de negatív.Ct-n is voltam minden rendben volt.Se polip semmi extra.Csak vörös a nyálkahártyám.Poros helyen dolgozom,gondolom ez számit.

Úgy érzem mikor eldugulok,mint ha bedagadna az orromban valami.

Esetleg valakinek van valami ötlete ami beválhat?



2016. máj. 30. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Reventil orrsprayt ajánlom, az természetes cucc, nekem bejött. Ha poros helyen dolgozol, akkor napközben többször is kéne használni orrpsray-t majd kifújni az orrod, hogy a por mindig ki legyen "mosva". De egyébként sima tengervizes spray is jó erre a célra.


Ezen kívül langyos kamilla vagy körömvirág teával is átmoshatod az orrod esténként. Én úgy csináltam, hogy főztem kamilla teát, megvártam míg kihűlt vagy felöntöttem langyos vízzel, tettem bele pár csipet himalája sót, fecskendővel felszívtam és benyomtam az orromba. Pár másodpercet vártam, majd kifújtam. Ez 2-3-szor megismételtem, és használt.


(Én azért csináltam ezt, mert korábban orrcsepp függő voltam, a nélkül nem volt hajlandó kidugulni az orrom, de ezzel leszoktam az orrcseppről.)

2016. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,ki fogom próbálni.

Ma át is mosnám az orrom,arcüregem.

Kamilla vagy körömvirág?Van mind a kettő.mennyi himalája sót rakjak egy bögre teához?

Próbáltam régebben a dióleveles öblögetést de az nem igen használt.

2016. máj. 30. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán a körömvirág jobb, de csinálhatod fele felében is a teát a két növényből.


Egy deci vízhez raktam kb. egy csapott kávéskanál sót. Nem kell sok, mert akkor meg csípni fog.

2016. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben,kipróbálom.

Köszi,remélem használ majd.

2016. máj. 30. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen! Én is remélem, hogy használni fog.


Jobbulást!

2016. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!