Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Görcs?

Mi lehet ez? Görcs?

Figyelt kérdés

Mostanában a lábamban iszonyatos fájdalom szokott lenni. Olyan mintha összecsomózódna az izmom a lábamban, nagyon feszül és olyan szinten fáj, hogy ordítani tudnák tőle... Alig bírom kinyújtani, de ha sikerül és több ideig nyújtom akkor elmúlik. 1-2 percig érzem kb.

Régebben soha nem fordult elő ehhez hasonló, most pedig viszonylag gyakran.

Mostanában szoktam nyújtani is meg minden.

13/F



2016. jún. 4. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet ,hogy éppen amikor ez a görcs kezdődik fázik éppen a lábad?


Én ilyen esetekre szoktam tartani itthon egy erősebb magnézium pezsgőtablettát(forgalomban nem kapható)!

2016. jún. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ca vagy Mg hiány lehet _talán_.
2016. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyrészt tényleg kalcium/ magnéziumhiány, másrészt ahogy nősz, ez bizony szembejön. Egyébként igen, görcsről van szó. Ez tényleg nagyon rossz. Ilyenkor próbáld masszírozni az öklöd bütykeivel, az segít :) Igyál kalciumos vagy magnéziumos pezsgőtablettát, vagy szedj vitaminokat. Tudod, mint az Actival, ilyesmik, kiegészítőként. Ezekkel szuper leszel :)
2016. jún. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!