Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt száradhatok ki?

Mennyi idő alatt száradhatok ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok éhes.12 éves vagyok.De ez nem szamit most.Nincs se étvágyam es szomjas sem vagyok.Mennyi idő alatt szaradok ki?Ha bevinnenek a kórházba Debrecenbe ott kb. mennyi ideig tartanának bennt?

Hulye válaszokat NEM kérek.!!! :)



#kiszáradás #étvágy #nem vagyok szomjas #kórházba akarok kerülni...
2016. jún. 8. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben akár már délután összeeshetsz. Viszont ha netán kórházba is kerülnél, még ma haza is engednének a sürgiről, nem fognak befektetni egy buta tinit, aki két pohár vízzel meg egy infúzióval rendbehozható.
2016. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mivel kerülhetek kb. egy -ketto hétre kórházba?
2016. jún. 8. 10:48
 3/10 anonim ***** válasza:
A kiszáradás nem vicc, ez az egész nem vicc és te sem vagy vicces. Feküdtem egy hetet a kórházban, infúzióra kötve, hogy ne száradjak ki, de nem azért, mert gondoltam egyet és a nyári melegben tojtam a testemre, mert hú, kerüljünk 1-2 hétre kórházba. Verd ki a fejedből ezt a baromságot, mert még komolyabb bajod is lehet belőle. (Egy ájulásnál is be lehet verni a koponyádat úgy, hogy ott maradsz.)
2016. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia, ez egy nagyobb jó kérdés én is 12 éves vagyok te ebben a melegben én simán kibírok 10 órát ivás nélkül, aztán hazaérek iszok.

Szerintem ebben a melegben 2 vagy három nap nem evés nem ivás kell és összeesel, bevisznek a kórházban és tükrözik a gyomrod, így pár hetet bent kell mane maradnod.Ha meg teljesen legyengülsz akkor többig, lehet hazaküldenek de max megmondják anyádéknál hogy 2 hétig figyeljen téged maradj otthon és pihen.

2016. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia, ez egy nagyon jó kérdés én is 12 éves vagyok te ebben a melegben én simán kibírok 10 órát ivás nélkül, aztán hazaérek iszok.

Szerintem ebben a melegben 2 vagy három nap nem evés nem ivás kell és összeesel, bevisznek a kórházban és tükrözik a gyomrod, így pár hetet bent kell majd maradnod.Ha meg teljesen legyengülsz akkor többig, lehet hazaküldenek de max megmondják anyádéknál hogy 2 hétig figyeljen téged maradj otthon és pihen.

2016. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3-as te nem tudhatod hogy mi miatt akarok kórházba kerülni.Nem kell itt oktatni mert nem azt kértem!!!4-es koszi
2016. jún. 8. 12:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért tükröznék a gyomrát?:D Ne írj már neki ilyen hülyeségeket, a mentős kiszúrja, hogy mi történt, ti tényleg ennyire hülyének nézitek az eü-ben dolgozókat?
2016. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem kérek oktatásokat jó!?

Csak NORMÁLIS válaszokat kérnék,nem pedig fejmosást meg ilyeneket...Aki nem tud egy egyszeru kérdésre egyszeruen válaszolni az ne is válaszoljon a kerdesemre!!!

2016. jún. 8. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz jár. Nem gondoltad komolyan, hogy tippeket adunk egy gyereknek, hogy kerüljön hetekre kórházba? És ha tényleg komoly bajod esik?
2016. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mondtam!!!NEM KÉREK KIOKTATÁST!!!

Nem tudod az okát akkor meg maradj......

2016. jún. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!