Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elaludni?

Miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Van, hogy tudatosan odafigyelek arra, hogy meglegyen a napi 8 óra alvás, de pont ezért nem tudok elaludni, mert annyira akarok. Álmos vagyok, de csak össze vissza forgolódom. Előző éjjel semmit nem aludtam, ezért iskolába se tudtam menni. Mit tehetnék?
2016. jún. 8. 15:25
 1/2 A kérdező kommentje:
és nem is tudok másra gondolni...
2016. jún. 8. 15:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van. Probalj meg termeszetes nyugtatokat beszedni, novenyi alapuakat, vagy akar teat. Lehet nyugtato teat venni. Nem tudom hasznal e valamit,de egy probat meger.

Amit en szoktam, hogy ha tudom h koran kell kelnem es elore rafeszulok h nem fogok tudni elaludni es majd hogy fogok tudni felkelni es teljesiteni az aznap, akkor direkt orakkal azelott lefekszem mint ahogy amugy tennêm. Pl ha tizkor fekudnel le fekudj le 9kor. Es ha nem tudsz elaludni semmikepp se nezegesd hogy hany ora. Mert en speciel ha latom h mar mennyi ido van es meg mindig nem alszom, akkor felhuzom magam es emiatt tuti nem alszom el:)

2016. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!