Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom nagyon horkol én...

A párom nagyon horkol én pedig füldugóval is hallom, alig tudok elaludni, vagy felriadok rá, van más megoldás mint a füldugó?

Figyelt kérdés

Nem tudok másik szobába menni, mert ott is alszanak. Előszobában és a konyhában pedig kivitelezhetetlen. Jelenleg sárga füldugót használok, de azon keresztül is hallom. Nem rég vagyunk együtt, de azt mondta, hogy régebben is horkolt.


Nincs valami speciális füldugó esetleg? Lehet hülye kérdés,de nem tudom mit lehetne tenni.



2016. jan. 28. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A hagyományos sárgánál sokkal hatékonyabb füldugók is vannak. Egy ideig amikor éjszakai munka miatt nappal aludtam viasztartalmú füldugót használtam. Az már jóval erősebb volt. De gondolom annál is van jobb. Ha rákeresel a füldugó szóra rengeteg találatod lesz.

[link]

2016. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2016. jan. 28. 15:24
 3/8 ppalacsinta válasza:
100%
Régebben én is szivacsos füldugót használtam, de nagyon kényelmetlen volt és kiesett a fülemből... rendeltem egy sleepsoft füldugót, nagyon szeretem, nem esik ki a fülemből, többször is lehet használni, könnyű tisztítani és ami a legfontosabb a horkolást, utca zajt nagyon jól szűri, de az ébresztő órára felébredek. Csak ajánlani tudom!
2016. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó neked is.Kipróbálom
2016. febr. 23. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
az egy 5000 Ft-os fd... nekem nagyon nem vált be zajt is rosszabbul szűrte + szemöldökcsipesszel kellett kivennem mert éjszaka úgy felnyomódott és persze borzasztó fájdalomra keltem , 3-szor használtam és visszatértem a szivacsosra :( utálom mind...
2016. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Horkoló menjen el egy alvásterápiás központba, ahol kivizsgálják a horkolás okát és segítenek rajta. Nem csak te fogsz nyugodtan aludni mellette, hanem a horkoló is tud rendesen aludni és kipiheni magát.
2017. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Teljesen nyugodtan alszik, pillanatok alatt elalszik és kipihenve ébred. Valószínűleg anatómiai okai vannak,amin nem lehet talán segíteni. Már a katonaságnál is hallottá,hogy horkol,meg gyerekkorában is.
2017. febr. 24. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is horkoltam sokáig, kezdetben én is kipihentem magam, de ez idővel változni fog... Meg lehet várni amíg lesznek egyéb egészségügyi problémák, akkor már nehezebben is kezelhető. Ha jogosítványa is van, akkor rá fognak kérdezni a horkolásra (ez újabban kötelező elem), így majd akkor kell vele foglalkozni. Szóval jobb minél hamarabb rendbe rakni a dolgot és akkor neked sem kell füldugóval aludnod.
2017. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!