Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 hetes terhes vagyok reggel...

12 hetes terhes vagyok reggel óta világos sárgásbarnás a székletem de eszre vettem hogy kb 2mm hosszú sötétbarna csikok vannak benne. Mitől lehet? Ugye nem vér?

Figyelt kérdés
megilyedtem, tegnapelőtt hasmenésem volt, tegnap semmi széklet, ma meg ez. nem ettem semmi olyat tegnap, karfiolt, grill csirkét turós rétest, enny . segitsetek, már beképzelem a gyomorvérzést.( sok a gyomorsavam és szokott a gyomrom fájni.)
2008. szept. 26. 11:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy, kiprobálom a tejet, de éjjel is nagyon fájt, néha azt gondolom korai ez a gyomorégés még, sok barátnőm az utolsó honapokban tapasztalta, mi lesz velem akkor, ha már most igy fáj, már gondolkodtam hogy megkéne nézetni, persze nem tükrözéssel, nem tudom kismamának csinálnak e gyomorröntgent persze megfelelő védelemmel a sugarak ellen, van e ilyen, majd megkérdezem a dokit.a férjem kapott gyogyszert és azóta tök jól van, én meg már nem birom.
2008. szept. 30. 11:39
 12/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne görcsölj! az a baj, hogy görcsölsz! ráadásul már olyan dologra rágörcsölsz, ami majd csak x hónap múlva lesz... NEM SZABAD!!! sztem ez inkább a baj... Minden betegség avagy tünet 50%-a pszihés eredetű. Ne hara, hogy ezt írom, de az alapján, amit írsz sztem nálad ez valamivel több. Tessék abba hagyni a hipohonderkedést!!! (írja ezt egy hipohonder :o)))) )

Tessék odafigyelni a babára. próbáld ki a tejcit, ha tényleg csak a savaddal van gond akkor segíteni fog, de ahhoz fejben is úgy kell hozzáállnod. Gondolj a bébikére!

Próbálj meg inkább lúgos dolgokat enni, de ne csak azokat!!! Tehát eszedbe ne jusson pl a husit elhagyni. Egyél sok gyümit, pl banánt vagy zöldséget. Ne gyógyszerrel próbáld helyre rakni a szervezeted, mert az biztos vagyok benne nem lesz jó a kicsinek.

Tényleg lehet csak egy kicsit az étkezési szokásaidon kell változtatni. (Tudom terhesen nem egyszerű, amikor ölni tudnál mondjuk egy kolbász házikóért :o), de minimum egy mézeskalács házikó csokis tejszínhabbal egy kis krémessel a tetején és ha ezt már bevágtad, akkor még egy 5 literes üveg savanyú uborka, lehetőleg töltött káposztával :o)))) ) De tényleg kicsit ha megpróbálsz rá odafigyelni sokat segíthet. Nagyon sok kismama oldal van, ahol a hülye tanácsokon túl jókat is lehet találni. Pl: , hogy terhessen diétázz :oS na szóval ne ilyet. De hogy miből érdemes többet enni miből kevesebbet, ha gyomorsavad van, ha cukrod van, ha magas vérnyomásod van. Vannak tök jó tippek. S amíg a vitaminokat természetesen is be tudod vinni, addig ne tablettákkal tedd. Ha szereted pl a répát...Nagyon finom ám a vajas kenyér reszelt répával, kicsit megsózva, vagy alma sajttal és kenyérkével (kenyér kell pláne ha savad van).

De szerintem olvassgass kicsit utána! (Védőnőt nem érdemes kérdezni, hacsak nem 50 év feletti, különben fogalma sem lesz és csak abromságokat fog mondani) (ugye mint nálunk 8 hónaposan azt mondta: már lassan ki lehet préselni egy alma levét és meg lehet próbálni adni neki...amikor a gyerek hisztizett a vajkrémes kenyérért... de bnőm kisfia pl 9 hónaposan már szalonnát evett... meg rántott húst (jó ez sem feltétlen normális) na de a védőnők el vannak tájolva és gyereket akkor láttak először mikor kijöttek a képzésről...jobb esetben meg tudja állapítani, hogy na ez a feje, ez meg vszínüleg a segge lesz... már bocsi)

Na szóval, NO PARA!!!

JÓL VAGY!!!!!

Bármi van írj csak!

2008. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül gyomorfekélyed???
2008. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na ijesztgesd még!!!! Azt kimutatta volna a TESZT!!!!

Győzöm napok óta nyugtatgatni, Te meg ideírsz valami bődületet, hihetetlenek az emberek!

Annak lennének más tünetei is!!!

Ne aggódj kimutatta volna a teszt!

2008. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi jót nevettem amit irtál, való igaz kezdek hipohonder lenni, de megértem magam mert két spontán vetélés után sajnos ilyen lettem aggódós. probálom azért leküzdeni.köszi a tanácsokat
2008. szept. 30. 21:27
 16/17 A kérdező kommentje:
bocs csak el kellett mennem, nagyon aranyos vagy hogy megirtad miket probáljak ki. a gyomorfekélyre meg a teszt után én sem gondolnék, kicsit megnyugodtam.
2008. szept. 30. 21:38
 17/17 anonim ***** válasza:

Na helyes! Nyugi van! Engem meg megint valami nagyokos lepontozott, a lényeg, hogy Te látod a választ :o)

Na csak hajrá! :o)

2008. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!