Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitenetek? Hasfja, gyomorfaj...

Segitenetek? Hasfja, gyomorfajs mitol lehet?

Figyelt kérdés
Fajt ma reggel nagyon a gyomrom a siras kerulgetett annyira, rosszul voltam tole nagyon es hanyingerem is lett olykor . Majd kesobb ittam szensavas vizet jobb lett sokkal. Majd vsgy 1ora elteltevel a hasam ment, gorcsolt az meg borzasztobb volt. Nem tudom hogy ez azert volt e mert valami rosszat ettem ( tegnap ettem ugyanis olyat amitol rosszul vagyok mindig) nem kellett volna ennem ilyet. Mar most semmi bajom kialudtam magam ettem de most megint olyan mint ha nagyon kicsit fajna a hasam es kavarog mint ha korogna. Mitol lehet ez? Nemi eletet elek 18/L de ritkan csinaljuk, ovszer nem szakadt ki egyszer sem. Szo attol nem lehet ugye? Csak megijesztettek h lehet az vagyok es ezert kerdezem...

2016. jún. 9. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól hasgörcs nem lenne, inkább valamilyen ételtől lehet, de akár vírusos dolog is.

Ma koplalj és igyál sok folyadákot, ha nem javul, menj el a háziorvoshoz.

2016. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!