Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig fáradt? 17/l

Miért vagyok mindig fáradt? 17/l

Figyelt kérdés
Iskola időben 8-9 órát alszom,ahogy hazajövök szinte majd elalszom(szoktam is picit aludni).Nagy az alvásigényem(10-12 óra).Majdnem egy évig szedtem neo-ferro folgamma vas tablettát,mert vashiányos vérszegény voltam.Pár hete hagyhattam abba a szedését.Konkrétan semmi nem változott,igyis-ugyis fáradt vagyok.

2016. jún. 9. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdesz felnőni. A felnőttek energiaigénye mindig is nagyobb volt, mint a gyerekeké. Most vagy azon kezd el gondolkozni, hogy egyél többet, vagy nem ártana reggel egy csésze kávét meginni. Ez nem egy betegség. Szedjél több vitamint, igyál egy kis kávét.
2016. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kávé nem old meg semmit, rövid ideig felpörget, aztán a reboundhatással vissza is ájulsz. A vitaminhiány, nyomelemhiány, stressz is lehet ok, a vérképedet pedig meg kell nézetni, ha nem érzel javulást. Annak idején kaptam vénásan is vaskészítményt, a vérképem világéletemben gyatra volt, szimpla tabletta (ráadásul amit szedtél, nem a legjobb készítmény) kevés volt.
2016. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Idén elég gyakran nézték a vérképemet,mert műtöttek 4-szer,meg jövőhéten is fognak.Eltérés általában annyi szokott lenni,hogy mindig magas a limfocitám.
2016. jún. 9. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben az alapbetegséged inkább az ok.
2016. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem valószínű.Az alap betegségem hyperdontia(számfeletti fogak:plusz fogsoraim vannak a szájpadlásomban,a világ 3%-át érinti),a jövőheti műtétem pedig részleges mandula eltávolítás lesz.
2016. jún. 9. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A folyamatosan emelkedett lymphocytaszám gyulladásra vagy vérképzőszervi problémára utal, ez okozhat fáradékonyságot.
2016. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy az egyik bölcsességfog műtétem után 18 órával volt egy erős utóvérzésem,amivel 1 napig a gyermek intenzíven voltam,majd további 3 napot a gyermekosztályon.Elküldtek hematologiara,de nem találtak semmit.A háziorvosom mindenképpen vérzési rendellenessegre gondol,mert a menstruációs verzesemmel is van gond.Mivel hematologian nem talaltak semmit,ezert most a mandulát műtő dokim úgy veszi,hogy nincsen vérzékenysegi problémám.
2016. jún. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!