Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az anyajeg...

Mit gondoltok erről az anyajegyről? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Észrevettem, hogy az egyik gyerekkori anyajegyem teljesen el van mosódva, nem tudom mióta.

Pont a hasam aljánál a nemi szervem felett van nem sokkal.

Szerintetek gyanúsan nèz ki? Annyira fèlek :(


2016. jún. 11. 16:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Szinte soha nem érte UV sugárzás. Pont takarja a bugyi.
2016. jún. 11. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ok. Nekem lassan mind ilyen, megmutattam bőrgyógyásznak, o is rendben talalta.
2016. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb anyajegyem. Azt olvastam google-ben, az egèszsèges anyajegy éles vonalú és nem elmosódott vagy darabos. 20 L
2016. jún. 11. 16:59
 4/6 A kérdező kommentje:

Règebben nem tűnt soha elmosódottnak a szèle, legalábbis nekem.

Azon gondolkodtam lehet, hogy borotválkozás közben bele kaphattam vagy nem tudom és valami lett vele, vagy fogalmam sincs.

2016. jún. 11. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van kismillió anyajegyem.A közelmúltban "megvizsgáltam" őket a netes kèpek szerint.Van itt elmosódott meg mindenféle ami elvileg már rossz.Szerintem ez hülyeség...
2016. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer eltávolíttattam állami sebésszel kettőt, az egyiket gond nélkül leszedték lézerrel, a másik csúnyábbat csak 2injekció és sok vagdosás után. Egy sokkal csúnyább heg maradt utána. Ha nem akad be semmibe és nem nagyobbodik meg akkor nem érdemes eltávolíttatni szerintem.
2016. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!