Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokat kell állnom, hogyan...

Sokat kell állnom, hogyan fájna kevésbé a lábam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hostessként kezdtem dolgozni, de 8-12 órákat kell állnom és szünetek kivételével nem tudok leülni (8 óra esetén 2*20 perc, 12 óránál 4*20 perc) és hihetetlen mód fáj a lábam és a derekam. Valaki esetleg tudna segíteni hogyan tudnám ezt enyhíteni? Pár alkalommal voltam, de nem sikerül megszoknom, csak egyre rosszabb. Nincs nagy helyem se hogy legalább kicsit sétálhassak vagy vmi. Már arra gondoltam hogy algopirint veszek be vagy valami, hogy kicsit tompuljon a fájdalom, de feleslegesen meg nem akarom magamba tömni a gyógyszert. Szeretem a munkám, jól fizet, nem szeretném otthagyni, de az egészségem és az izületeimet se akarom rááldozni. Valami ötlet? :/

16/L



2016. jún. 14. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom rossz a cipőd, lehet valami talpbetét segítene.
2016. jún. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jó cipő sokat segíthet. Sajnos az áruk is megvan, de azért nem is kell a legdrágábbat megvenni. Csak egy minőségibbet" Viszont az 1000 forintos kínai nem a hosszú állásokra való. Egyebként vannak külön erre/hasonló célra kifejlesztett cipők/ortopédcipő vagy betét is jelenthet megoldást. Illetve arra is figyelj, hogy nyár van, tehát lehető legszellősebb is legyen emellett. A gyógyszer pedig valóban nem jó megoldás, csak elfedi a problémát.
2016. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!