Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Kihez forduljak...

Mi bajom van? Kihez forduljak vele?

Figyelt kérdés

Eddig nem fordultam segítségért senkihez de úgy érzem nagyon kisiklott az életem. Nem tudom kihez forduljak segítségért. 24 éves férfi vagyok, szüleimtől külön élek már 2 éve. Állandó munkahelyem van jó fizetéssel. Szép gyerekkorom volt. 20 évesen kezdtem el dolgozni. A gond, hogy kb 3 évvel ezelőtt kezdtem érezni, hogy befásulok. Nincs kedvem a melóhoz, meg persze semmihez. Teljesen motiválatlannak éreztem magam. Nem érdekelt senki és semmi. Akkor még nem volt annyira intenzív. Viszont ez egyre erősödött bennem, 2 évvel ezelőtt már olyan szinten kiéleződött bennem ez a fásultság, hogy már a szüleimnek is feltűnt. 1 éve pedig folyamatosan tart már. Szinte mindennap érzem. Nem akarok semmit. Nincs kedvem az élethez. Motiválatlan vagyok. A lelkemben egy ***** nagy ürességet érzek. Nem tudom mihez kezdjek a mindennapokban. A hetemet az tölti ki, hogy 7ből 4 napot dolgozok. A maradék 3 napon semmit sem csinálok. Melóban se pörgök túl, csak megcsinálom amit kell. De nagyon rossz. Depressziós vagyok? Ha igen mitől jött ki? Vagy van valami kiégési szindrómám 24 évesen? Nem érdekel semmi. Hülyén hangzik, de néha azt kívánom ha este az ágyban vagyok, hogy elalvás után ne ébredjek fel. Mert én ezt nem akarom tovább folytatni.

Néha vannak kirohanásaim. Afféle düh kitörések. Ilyenkor eseteként megrongálok berendezési tárgyakat a lakásomban. Máshol ez nem tört még ki a felszínre csak itthon...

Ami nagyon rossz még, hogy kb 2 éve jelentkezett nálam az álmatlanság. Ha nappalra mentem dolgozni egyszerűen nem tudtam elaludni este. Könyörögtem magamnak, hogy legalább 1-2 órát tudjak aludni éjszaka. Próbáltam macskagyökeret, levendula olajat éjszakai sétát, mindent. Aztán amikor már sokadik alkalom volt, hogy úgy mentem dolgozni mint a mosott **** elmentem a háziorvosomhoz. Megvizsgált, adott beutalót neurológushoz, meg felírt egy full alap gyenge altatót. A neurológus megvizsgált, kitett magáért, tényleg törekedett laborpapírt nézett de nem tudott mit mondani. Azt mondta szervesen minden rendben van velem. Felírt egy másik altatót. Az altató használt eleinte aztán előfordult, hogy bevettem de nem tudtam elaludni, viszont az agyam még tovább kattogott. Késöbb elfogyott az altató nem mentem vissza a neurológushoz, hogy írjon még fel, mivel 3 dobozzal szedtem be belőle így nem akartam tovább folytatni a gyógyszer szedést. Nagyon sokat szenvedtem. Szó szerint. Aztán rájöttem szépen lassan, hogyha reggel 8kor kezdek és fél 7kor kelek fel, akkor úgy tudok aludni, ha előző este 7 körül elkezdek szeszes italt fogyasztani. Este 8kor kezdek iszogatni, megiszok 4-5 doboz sört ez elnyom annyira, hogy elaludjak kb 10 körül és mivel fél 7-ig alszom így nem leszek rosszul másnap cserébe még alszok is. Ez már 1 éve így megy.

Szóval nem tudom mit csináljak magammal. Úgy ki vagyok égve már elég régóta mint még soha. Dühkitöréseim vannak, ráadásul 2 éve insomniás vagyok. Kihez forduljak segítségért ?? Mit csináljak? Miért történt ez velem? Hogy tudok ebből kilábalni? 24 éves vagyok és nincs életem. Nincs barátnőm nincs célom nincs semmim. Ezek életem legszebb évei és mégsincs belőlük semmi. Vannak barátaim, eljárok szabadidőben sörözni haverokkal. Szüleim is ott vannak. De valahogy ezeket a dolgokat még soha nem mondtam el senkinek. Kérlek segítsetek. Muszály megosztanom veletek. Attól félek ha elmegyek orvoshoz elveszítem a munkámat.


2016. jún. 16. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gondokkal küzdök. Ma megyek egy parapszichológushoz,kíváncsi leszek mit mond. 27/f
2016. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Parapszcihológushoz? Miért neked milyen gondjaid vannak ami hasonló? Mit mondott a pszichológus?
2016. jún. 16. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán segítene, ha lenne barátnőd. Nem hiányzik?
2016. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit próbáld megeröltetni magad és keress valami elfoglaltságot a szabadidöre. Valami hobbit,sport. De szerintwm is jól jönne 1 barárnő aki eltereli a gondolataidat a "problémákról" :)

Ne görcsölj azon ha aludni akarsz h mikor alszol el. NE nézegesd az órát! Ha van a szobában amit láthatsz fekvéskor akkor rakd ki!

Én is ezt csináltam! Ha nem tudok aludni éjszaka sose nézek az órára h mennyi idő múlva kell kelnem..

Bármennyit alszom, elég!

Gondolj arra ha 3 órát alszol akkor annyit, ha 10 et akkor 10et... Ha dolgozni kell mennni úgy is fel kell kelni,ha keveset aludtál legalább aznap este el tudsz makd aludni.

Próbáld meg a jó oldalát nézni! :)

Az altató sajnos nem fog segíteni a depresszión... Ha úgy érzed h depis vagy menj el dokihoz! Ha kobeszéled neki magad az is sokat segíthet!!

Remélem hamar rendbe jössz! :)

2016. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem keress valami elfoglaltságot! Mondjuk próbáld ki a zuhanó repülést vagy utazgass! De mimdg mást!
2016. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!