Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitamint szedjek?...

Milyen vitamint szedjek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje nézelődöm, melyik lenne a legjobb/leghatásosabb. Van ahol azt olvastam, nem szabad hogy minden vitaminbol meglegyen a napi 100% bevitel. (Szerintem ilyen készítmény amúgy sincs.) alapjába véve, én nem igazán értek ezekhez a vitaminokhoz, ásványianyaghoz, azt tudom hogy hogy hasznosulnak egyesek a szervezetben, de hogy pontosan mennyire van szükség, azt nem tudom. Ezért kérnék segítséget!


Amiben biztos vagyok, hogy nem igazán szeretnék olyan készítményt szedni, amiben van édesítőszer. 18 éves fiú vagyok, 65kg 178cm. Max 4-5 ezret tudnék rá szánni. Előre is köszönöm a segítséget!:)


2016. jún. 17. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene vitaminkészítményeket szedned? Beteg vagy? Mert ha nem, akkor táplálkozz változatosan, fogyasszál egészséges ételeket, és ennyi.
2016. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem eleg erős az immunrendszerem, és az orvos is azt javasolta, hogy szedjek vitamint. Csak az a baj, konkrétumot ő sem mondott.
2016. jún. 17. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél méhpempőt, ez a legjobb immunerősítő, felesleges tablettákat szedegetni. Amúgy orvos egy vérvétel után tudja megmondnai, hogy neked milyen vitaminra van szükséged.
2016. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!