Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem leszek rosszul tőle,...

Ugye nem leszek rosszul tőle, ha több, mint 1 órát fogok állni a napon?

Figyelt kérdés

Kb. 2 órája megittam egy energiaitalt. 17 órára megyek ünnepségre és sorfalat állunk, pont ahol semmi árnyék nincs...ráadásul hosszú ujjú blúzban leszek...mostanában szinte folyamatosan szédülök, egész nap fáj a fejem, néha elzsibbad a kezem (vagy valami olyasmi) (utóbbi kettő már évek óta így van, de az orvos nem talált semmi problémát, pedig nem egyszer voltam különböző vizsgálatokon). Ugye 17 órára kimegy annak a 250 ml energiaital hatása (nem biztos, hogy 250 volt, tudjátok, ez a pici Hell-es hűtött)? Alapból sem igazán várom az ünnepséget, mert a napsütéstől jobban szédülök.

13L



2016. jún. 17. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál addig sok vizet és legyen nálad hűtött víz délután is. 17 óra után talán már nem éget annyira a nap, de ha nem érzed majd jól magad, akkor állj ki a sorfalból és kész.
2016. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként vettem be gyógyszert, így csak egyszer kezdtem el szédülni.😇
2016. jún. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!