Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinőtt valami a fenékvájatom...

Kinőtt valami a fenékvájatom felé és nem tudom mi az? /lent/

Figyelt kérdés
Egészen nagynak mondható, nagyjából akkora területen van, mint a hüvelykujjam utolsó ujjperce. Hetekkel ezelőtt jelent meg, majd kicsit összement aztán most visszanőtt és nagyobb lett. Alapvetően nem fáj, ám mikor a hátamon fekszek és nekinyomódik az ágynak vagy elkezdem vizslatni, nyomkodni, akkor fáj. Kicsit lilásabb színe van és nem mondanám túlságosan lágynak, puhának, sokkal inkább keménynek. Szerintetek mi lehet ez és miért keletkezhetett?

2016. jún. 18. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ezek:

[link]

2016. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Condyloma
2016. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A furunkulust és a karbunkulust kizárhatom (szerintem), mert ennek nincs ilyen... Nyílása? A cikkben gennycsapnak írja. A condyloma meg képek alapján más, mint ami nekem nőtt ki. De azért köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 18. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megmutatni sebésznek, mert akár sipoly is lehet.
2016. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így utána olvasás után nagyon remélem, hogy nem az! Bár a képek alapján nem annak tűnik. De persze nem vagyok orvos és lehet az volna a legegyszerűbb, ha elmegyek egy orvoshoz... Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jún. 19. 07:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszámolok a fejleményekről, hátha valaki erre a kérdésre téved hasonló problémával, hátha segít neki. Megmutattam Anyámnak és szerinte egy zsírcsomó, ami már betokosodott így ki kell műttetni. Hét elején megyek orvoshoz.
2016. jún. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!