Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen alkatúnak számítok?

Milyen alkatúnak számítok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy vannak BMI oldalak, de nem bízom bennük mert 4-5 oldalt néztem mind más-más eredményt adott.


Teniszezem, sokat gyalogolok tempósan (napi 4-5 kilométer megvan átlagosan). Ezt csak azért írom mert tény hogy van rajtam zsír, de izom is. Mennyit kéne leadnom hogy "jól" nézzek ki? (Eddig sajnos nem tudtam fogyni súlyos pajzsmirigy alul működés miatt, most viszont erre szánnám a nyaram mivel gyógyszeresen beállították)


180/97 21/F



2016. jún. 19. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha egy tizest ledobtál, visszatérhetünk a kérdésre.
2016. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez nagyban függ attól is, hogy milyen arányban van a zsir és milyen arányban az izom. Mivel nem vagy alacsony, drasztikus fogyásba szerintem ne kezdj. A szálkásitás mindig jó,az tanácsos, ez mellett nyáron tartsd be, hogy délig kizárólag gyümölcsöt egyél, a kenyeret a lehető legminimálisabbara csökkented, 6 után ne egyél, de persze ez önmagában majdnem semmit sem ér. Fordulj egy személy edzőhöz, aki személyre szabott étrendet és edzéstervet biztosit neked:)
2016. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető, nem kigyúrtnak inkább átlagos testalkatú lennék... Ez a 10-es ledobást úgy érzem (bár lehet hogy félreértem) mintha ezen felül még legalább 2-3x ennyit kellene fogynom (a tizesen felül). Azért ilyen magassághoz keveslem azt a 67-57 kilót...
2016. jún. 19. 22:20
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm a válaszod.


Személy edzőt hol lehet találni és milyen árban gondolkozzak?

2016. jún. 19. 22:23
 5/7 anonim válasza:
személy edzőt a konditermekben találsz, az ár személyenként változó. 5000 forint kb az edző,bár ez nem mindenhol van igy. keress fel egy edzőtermet és ott találsz edzőt is:)
2016. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 19. 22:30
 7/7 anonim válasza:
Szerintem elég lenne leadni 20 kilót.
2016. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!