Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasnak számítok vagy inkább...

Magasnak számítok vagy inkább alacsonynak? 14,5/L,165 cm.

Figyelt kérdés
A szüleim nem túl magasak anyukám 170 apukám meg 176.. szerintetek mekkora leszek? Lehetek még 173??

2015. dec. 29. 16:04
 1/5 anonim válasza:

Én 17éves lány vagyok és 150cm.

Szóval nem számítasz alacsonynak, pont jó egy lányhoz. Ne akarj olyan magas lenni.

2015. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság h egy fiú is van a dologban aki 1,97m magas... de nem csak miatta szeretnék még egy 5-8 cm-t nőni.
2015. dec. 29. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt csakis akkor tudjuk megmondani, ha elmész és megröngenezteted a csontjaidat, hogy bezárultak e már a növekedési zónák. Ha igen, akkor már semmi esélyed sincs a növekedésre.


Ha az utóbbi években csökkenő volt a növekedési tendenciád, akkor valószínűleg nem fogsz már sokat nőni.

2015. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háát most 2 hónap alatt 1,5 cm-t nőttem
2015. dec. 29. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számítasz alacsonynak.Ha nem nőnél semmit,akkor se lennél olyan hű de picike.Igaz,inkább vagy alacsony,mint magas,de én még mindig az átlag kategóriához sorolnálak.Aki igazán pici,az 160 cm,vagy alatta van.Hidd el,Magyarországon nem olyan magasak a nők,sőt.Legalábbis itt az Alföldön.:D
2016. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!