Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van rajtam annyi anyajegy?

Miért van rajtam annyi anyajegy?

Figyelt kérdés
Nagyon sok anyajegy van a kezemen, hátamon, melkasomon, mindenhol. Nem vagyok sokat a napon mégis egy csomó van és mindig jön ki új. Mitől van ez?
2016. jún. 21. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordul. Sok embernek van kicsi kora óta rengeteg anyajegye és az évek során mindenkinek egyre több lesz.
2016. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerőseimnek alig van pár darab, de nekem van vagy 40-50.
2016. jún. 21. 19:03
 3/6 Sziszi8006 válasza:

Sajnos nekem is van, és a legszörnyűbb, hogy az utóbbi 1-2 évben rengeteg uj jelent meg. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, mert "normál" keretek között volt a számuk, most viszont nagyon elszaporodott. Több orvosnál is voltam, volt amelyik azt mondta, lesz még több is. Írtó kedves...

Esztétikailag nagyon zavar. És nem gondolom hogy ennek a genetikán kívűl nincs más oka :( Keveset vagyok napon, szoliba már egyáltalán nem, előtte két hetente 1-szer jártam...esetleg valaki nem hallott v tapasztalt olyat amitől kialakulhatnak??

2016. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is genetika. Esetleg lézerkezelés!? :/
2016. jún. 25. 08:22
 5/6 Sziszi8006 válasza:
Lézeres kezeléstől jobbnak találom a kimetszést, mivel biztos ami biztos, legyen szövettan. Ha par darab lenne rajtam, gondolkodas nelkül levetetném, viszont így csak a nagyokon gondolkodom, hisz mindet keptelenseg :( Tudom h van akit nem zavar egyaltalan, en nem ebbe a körbe tartozom.
2016. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én hallottam egy kenőcsről, amitől állítólag leesik. Nem tudom mennyire lehet igaz..
2016. jún. 26. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!