Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg lehet halni egy fél doboz...

Meg lehet halni egy fél doboz 0,25 mg-s frontintól?

Figyelt kérdés

Ma 10-et vettem be, de napok óta szedem. Először 3-at vettem be, az ki is ütött, aludtam tőle. De egy idő után a 3 nem volt elég, így egyik nap bevettem 7-et másnap meg már 8-at, de ezektől sem tudok már könnyen elaludni. Nagyon stresszes és depressziós vagyok, folyton ideges vagyok és szorongok, egyszerűen semmihez nincs kedvem, étvágyam már hetek óta nincs, és lefogytam 58 kilóról 48-ra. Pszichológushoz már járok hónapok óta, de minden hónapban kb csak 1 vagy 2 alkalommal kell mennem, és nem is sokat segít. A frontint sem nekem írták fel, anyáé, de ő már mem szedi, és én úgy érzem muszáj bevennem, elalarok menekülni a világ elől és csak aludni, akkor végre nyugodt vagyok és nem bánt semmi. Azt se bánnám, ha örökre el tudna altatni.


Szóval ha bevennék fél dobozzal, akkor mi történne? Aludnék napokig tőle? Vagy meg is halhatok?



KÉRLEK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!


17/L



2016. jún. 22. 22:33
 1/8 anonim válasza:
Ejjj.. mi a gond? :( Nem szeretem látni, ha valaki szenved. Ne akarj véget vetni az életednek! Megkel azt becsülni... Nyíltan nem válaszolok... de olvasd el a tájékoztatóját a frontinnek... De ne légy buta.
2016. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet meghalni tőle. Max 1% esélyed van rá.
2016. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Ne tedd! Nenenenene!!! Ne add fel! Az élet egy ajándék, meg kell becsülni! Változtatni meg mindíg lehet!
2016. jún. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom megfelelő mennyiségű hánytató van minden szemben, tehát ha beveszed őket akkor max hányni fogsz tőle.
2016. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, igaz, ezek úgy vannak legyártva, hogy kihányod. Szerencsére.

Szerintem beszéld meg anyuddal, hogy elvetted a gyógyszerét, és hogy miért.

2016. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
meghalni nem lehet tőle. csak max kapsz egy jó kis gyomormosást
2016. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Kepzeld el.. Beveszed az osszeset kb.. Utana kidolsz.. Nem tudsz magadrol..osszehanyod magad es besz#rsz.. Kozben bekerulsz a korhazba ahol a torkodon keresztul a gyomrodba dugott csovon keresztul a tartalmat kimossak a gyomrodbol mig ontudatlanul a hanyasodban fetrengessz. Utana felebredsz egy szobaban..ahonnan soha nem szabadulsz es allandoan orvosi felugyelet alatt leszel.. Megeri? Nalatod hogy nem! :)
2016. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No mizu?
2021. dec. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!