Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nedves a fenekem? Nem...

Mitől nedves a fenekem? Nem hívnám izzadásnak, mert ha hideg van és fázok, akkor is szokott. Mitől?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és szokott "csöpögni a pisi". Ilyenkor nem is a fenekem hanem inkább a farokcsontnál nedves. Hintőpor, dezodor nem segít. Nem bírok aludni illetve éjszaka felkelek,hogy fárok a fenekem miatt. De ez csak akkor van ha "csöpög a pisi". És nem bepisilek, ami fekvőhelyzetbe oda folyik, mielőtt valaki erre gondolna. Állóhelyzetben is ez van

Néha papírt kell oda tenni, hogy ne legyen a bigyim olyan. Elég aggasztó. Valakinek volt már hasonló? És ha igen, akkor elmondaná,hogy mit tesz? Köszönöm


2016. jún. 23. 00:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ott a fenékvájat tetején szokott, és elég erőteljesen. Segítsetek légyszi.
2016. jún. 23. 00:05
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
köszönöm, ez ge*ciundorító volt, de talán egy orvoshoz kéne ellátogatnod vizelettartási problémákra hivatkozva
2016. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ott izzadni. Hidegben is. Ez nem pisi, nem is értem miért hívod így. Ez izzadtság. Az okára még én se jöttem rá, de engem nem zavar, mert nem olyan mértékű, mint neked.
2016. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lesz ott egy kis lyuk, ha jól megnézed. Abból folyik a testnedv/genny. Ez elő szokott fordulni. Műtéttel megoldható a dolog. Az a kínosabb, ha be is szokott gyulladni, mert akkor fáj és vér, genny folyik belőle. De van, akinél a nedvezésnél több nem fordul elő.


Dermoid tömlő, sinus pilonidalis, cysta pilonidalis, pilonidalis tályog, stb:

[link]

[link]

2016. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is tályog vagy sipoly jutott eszembe.

látnia kellene orvosnak.


ezt a "csöpög a pisi" dolgot nem értem :o

ez ettől független dolog, ezzel is el kellene menni orvoshoz. előbbivel sebészetre, utóbbival nőgyógyászatra/urológiára.

2016. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha jobban elolvassátok pont azt írtam, hogy biztos hogy nem pisi. Genny sem lehet, mert ez egy az egybe olyan ,mintha vìz lenne. Nem csobog belőlem, félreértés ne essék! Csak éjszaka egy jó 5-6 centis körben nedves a bugyim, de ez akkor ha "csöpög a pisi" ( definiálom a " csöpög a pisi "-t: percenként kell járnom pisilni,egy két csöppöt, nem fáj a vesém,eleget iszok, nincs hugyúti fertőzésem, nem fáj az alhasam,nincsenek felfázásos tünetek,semmi,csak percenként pisilnem kell, egy cseppet). Köszönöm a válaszokat. Inkább izzadásnak mondanám,úgynevezett hideg verejtékezésnek. Mint , amikor izgulunk és izzad a tenyerünk, na nekem ugyanez van a farokcsontnál.
2016. jún. 25. 00:09
 7/7 anonim válasza:
2-es ebben semmi undorító nincs
2021. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!