Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mégis erre mi szükség volt?

Mégis erre mi szükség volt?

Figyelt kérdés
türelmesebb emberek véleményét várom akik végig is olvassák miken kellett átmennem. szóval munkahelyi alkalmassági vizsgálat küldött tüdőszűrésre, a heéybeli kisvárosomban épp nem volt jó a gép mehettem fel megyeszékhelyre, ott megcsinálták, mondták két hét múlva menjek eredményért. mentem is, akkor közölték hogy a kisvárosom tüdőgondozójából kell kapnom eredményt, ők nem tudnak adni...oké...közben megkésve kapok egy időpontot postán a helyi tüdőgondozóból kivizsgálásra, már mindenféle rosszra gondolva ma elmegyek, erre vért vesznek, csinálnak egy légzésfunkciós fújós vizsgálatot és újra leröntgeneznek majd jó másfél óra múlva beküldenek egy doktornőhöz aki kiállít egy leletet és kiadja végre a papírt amire várok hogy semmi gond, az első szűrés óta...laza három hetem ment rá hogy eljussak idáig mégis miez és mi szükség volt ezeken végigmenni? rég dolgozhatnék már ha nincsenek ezek a fennakadások
2016. jún. 24. 23:19
 1/2 anonim válasza:
Kevés a szakember
2016. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkoris.. ezek így tök felesleges dolgok voltak. már az első szűrés után mondhatták volna hogy minden oké, nem behívni helyi kivizsgálásra és halálra rémíteni előre hogy aztán ugyanott tartsunk
2016. jún. 24. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!