Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Merjek rendelni Ebay-ről...

Merjek rendelni Ebay-ről okosórát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt gondold át: van róla a neten fellelhető leírás és vélemények, vagy egy kínai csodáról van szó, ami vagy OK vagy nem? Olyan országból származik, ahová garanciális probléma esetén olcsón visszaküldheted az órát javításra/cserére, vagy többe kerül a szállítás, mint maga a termék? Vállalod az alacsonyabb árat a kockázatokért cserébe, vagy megveszed itthon drágábban?
2016. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezt tényleg jobban át kéne gondolnom.
2016. jún. 25. 08:35
 3/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Elektromos készüléket aminek jó ha van garija nem érdemes kintről megvenni, a másik meg hogy ha átlépi a postázásra megadott érték határokat akkor vám és/vagy áfa is kerülhet a végső árra.
2016. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balázs03 válasza:
Ha olyan eladótól rendelsz akinek 100% - os az értékelése abban az esetben ajánlom. Én vettem egy Samsung Gear S - t és azt néztem, hogy hány terméket adott el. És mennyi pozitív értékelése van. Akitől én vettem az órát az eddig 75 terméket adott el. Abból csak pozitív értékelést kapott. Szóval mind a 75 termék jó volt. Egyet sem küldtek vissza és egyiknek sem volt hibája. Arra is figyelj oda, hogy 40000 Forint - ér már levámolják az árut.
2016. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 5. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!