Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amit neten lehet rendelni...

Amit neten lehet rendelni vervetelhez tűt és egyéb egyszerhasználatos eszközöket, azok sterilek?

Figyelt kérdés
Szerintem annak kéne lenni, hiszen akkor nem árulhatnák. Vagy nem igy van? Felre ne ertsetek, nem szeretnek senkit szurkalni, csak a tesom szerint nem megbizhatoak, de szerintem muszaly annak lenni, hissz biztos hogy több orvos vagy egészségügyis is onnan rendeli!!! Nem?
2016. márc. 28. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek neked vérvételhez tű otthonra?
2016. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Külföldről származó egészségügyi dolgokról meg csak annyit, hogy egy embert megharapott külföldön egy kutya. A Nemzetközi protokoll szerint megkapta azonnal a posztexpozíciós oltássorozatot, a legmodernebb oltóanyaggal, majd hazatért Angliába. Pár nap múlva kórházba került súlyos központi idegrendszeri tünetekkel. Ekkor már nyilvánvaló volt, hogy meg fog halni, mint ahogy az pár nappal később be is következett. Na mit is szeretnél külföldről, és miért is?
2016. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem semilyen tű! Fondeszkópot szeretnék rendelni, es nezelődés közben a bátyámnak szemet szúrt, hogy az interneten bármilyen papír nélkül belehet szerezni az ilyen dolgokat.ezért kérdeztem hogy ezek megbízható termékek, vagy pedig a bátyámnak van igaza?!?!
2016. márc. 29. 01:41
 4/4 A kérdező kommentje:

De ezek szerint akkor nem olyan biztonságos.

Csak azt nem ertem hogy, miert engedejezett ez? Hiszen ezzel akár emeberek élete is veszélybe kerülhet. Az összes drogos simán hozzá tud jutni a tűhez meg az ilyen dolgokhoz!!!

2016. márc. 29. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!