Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok. MÉG MINDIG...

18 éves vagyok. MÉG MINDIG MUTÁL A HANGOM?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiskoromban nagyon nagyon szép (ének) hangom volt, és ez 5. osztálytól teljesen megváltozott. Emlékszem a bátyámnak a hangmutálására neki volt egy időszak úgy elment semmilyen hangja nem volt rekett volt mint a fene, aztán beállt a hangja. Nekem semmilyen ilyen látványos változás nem volt, a hangom ENYHÉN elmélyült, és icipicit rekettes. Tanulgatom az éneklést újra de vannak problémáim rendesen, mert nem akarom elhinni hogy ez csak így magától....Elment.. És máig elő szokott fordulni az hogy megbicsaklik a hangom, ami a középiskolás éveim első, de még a második felét is alaposan végig kísérték. Szerintetek mi lehet? (az énekhangommal, és a mutálásal egyaránt? ) Válaszotokat előre is köszi!

2016. jún. 25. 17:38
 1/1 SEFOX DDI válasza:

Ne aggódj én 17 vagyok, és még mindig mutálok.

Énektanáraim szerint hamarosan vége van már, de ez még eltarthat 1.2 évig, vagy több évig.

Jelenleg a a Can you feel the love tonight című számot tanulom. Elég nehéz.

Megpróbálhatnád elénekelni. Itt egy alap: [link]


Ha ESETLEG elénekelted kérlek jelezz vissza milyen volt, és mennyire ment. Írj kérlek privát üzenetet!

Remélem tudtam segíteni!

2017. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!