Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj, ha 16 évesen hetente...

Baj, ha 16 évesen hetente egyszer szívok füvet? Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
A jegyeim nem rosszak, 4,5-ös az átlagom, nem vagyok lusta, szívesen segítek mindenkinek.

2016. jún. 26. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
hosszabbtávon biztos nem kedvező hatású, de egyszeri alkalomtól is lehet elég sok bajod, ha bizonytalan eredetű, rossz minőségű füvet kapsz... amúgy magas vérnyomás, szívritmus zavar, idegrendszeri problémák, halucinácó, függőség, bármi lehet... sztem ne szívd, ha el akarsz lazulni, inkább piálj és szívj rendes cigit, az se egészséges, de legalább ellenőrzött helyről való... én személy szerint nem szeretem drogosokat, de mindenki saját maga dolga, haverjaimat is elfogadom, hogy valaki használja, de nem pártolom ebben
2016. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha kibírod nélküle is, és szerinted abba tudod hagyni, akkor nem olyan vészes, de persze nem ajánlott a szívása(de hülyén hangzik).

Nálam középsuliban az osztálytársam minden nap füvet szívott a vécében, nyáron meg vodkás jégkrémet evett...

Ez MÉG annyira nem rossz.

2016. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kibírom akár meddig nélküle, volt hogy 2 hónapig nem is kellett...
2016. jún. 26. 21:32
 4/7 Meechy Darko válasza:
Szerintem semmi bajod nem lesz tőle legalább is nem több, mint a rendes cigitől még nem halt bele ember a füvezésbe persze lehetsz tőle rosszul is, az a lényeg hogy annyira ne vidd túlzasba hogy minden nap szívj.
2016. jún. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisat szívsz, akkor az ég világon semmi bajod nem lesz tőle. Csak figyelj oda nagyon, mert Magyarországon elég nehéz olyan igazi rendes fűhöz hozzájutni ami tényleg nincs oltva meg hígítva meg semmi szart nem dobnak hozzá ami fizikai függőséget okoz.
2016. jún. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy rokonom, aki egy időben rengeteget szívott (nem csak itthon). Mostmár van férje (aki pap) és már abba hagyta. A bökkenő csak az, hogy született egy kisfia, akinek nincs kisagya .
2016. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom vegyél vissza belőle, inkább havi 1 legyen az még pár évig. 20 felett semmi bajod nem lesz heti 1 alkalomtól de 16 évesen még lehet negatív hatása, hiszen fejlődik az agyad.
2016. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!