Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az káros ha hetente egyszer...

Dakelo kérdése:

Az káros ha hetente egyszer marihuánát fogyasztok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert a szürkeállomány sorvad tőle. ^^
2013. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első írta és még rá is szoksz és egyre többet akarsz majd és nehéz lesz leállni, de Te tudod. Ja és szinte mindnen kemény drogos fűvel kezdi csak aztán nem tudja megállni a többit.
2013. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sztem meg már bocs de szart se tudtoka fűről mindenki azt mondja h rá szoksz és utána jönek a kemény drogok ez hülyeség!!
2013. márc. 5. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Hát figyelj, nem én fogok leépülni teljesen agyilag egy pár éven belül, majd megdögleni.
2013. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy tudok róla. Rehabilitációs intézetben dolgoztam, nem viccből mondtam hogy szinte mindenki azzal kezdi. Én kötelezővé tenném a rehabilitációs túrát a 8. osztályban, fele ennyi drogos sem lenne. Na meg hogy beszélgessetek el függő emberekkel, vagy "élvezétek" végig egy elvonási tünetekkel szenvedő ember csak egy napját vagy éjszakáját. De persze lehet támadni,
2013. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyis azt csinálsz amit akarsz és nem nekem lesz rossz. Nekem édes mindegy hogy mit csinálsz avgy hogy és hol végzed. Természetesen van aki nem tud rászokni de hidd el hogy az kevesebb mint 1%. Van egy nagyon durva statisztika. A drogosok több mint 60%-a sosem lesz késpes leszokni a dorgról. és a füvesek több mint 70%-a nyúl utána keményebb szerhez.
2013. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mellettem vannak kutyább emberek akik a barátaim! és ők már orba valohoz is nyulnak nem csak fühöz engem már százszor kináltak ijen szarsággal mondtam nem nem és kész! én vissza tudom magam fogni sztem szombatonkánt nincs semmi egy lájtos cigiben!!
2013. márc. 5. 18:50
 8/8 anonim válasza:
Na látom irnak a nagy okosok... abban igazat adok h a fű a kapudrog hiszen majdnem mindenki azzal kezdi, abba már nem hogy elvonási tüneteid vannak tőle és hogy annyira káros. A marihuána nem okoz fizikai függőséget, lelkit viszont okozhat, de általában akkor jársz a lelki függöség útján mikor csak azért szivod mert szarkedved van. Az marihuanát fogyasztó emberek 9%a válik fizikai függövé , de ez általában azert van mert van olyan utcai cucc amit beleforgatnak szintetikus szerekbe. ! A fű szinte azért káros mert dohánnyal szokták elszivni, erre már van megoldás: bong, vizipipa stb. Na meg ugye a penész miatt, hiszen tudtommal egy csomo termesztő pincèbe tartja és nem megfelelő gondoskodást ad a növènynek. Ugyanakkor vannak kifejezetten jótékony hatásai is a marinak de ezt kizárolag ugy lehet elèrni ha nem szivod hane, fogyasztod. Hosszútávu használat után észreveszed hogy leszarsz mindent , megbukál a suliba stb stb. De nem hiszem hogy a heti1 olyan káros lenne. Lényegében, probald a lejobbat kifogni ne a szintetikázott penészes szart.
2013. márc. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!