Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdődő bütyök ( csak az...

Kezdődő bütyök ( csak az egyik lábon), mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
Kb két hónappal ezelőtt feltörte egy cipő a bal lábamat, és nőtt rá egy nagy vízhólyag. Amikor a vízhólyag lement, észrevettem, hogy egy kidudorodás maradt ott, ami az elmúlt hetek alatt nőtt is, és pár napja már eléggé fáj is. Soha életemben nem hordtam életvitelszerűen kényelmetlen, egészségtelen cipőket, de minden jel arra mutat, hogy ez bütyök. De csak a bal lábamon. el akartam menni ortopéd orvoshoz, de mikor meghallottam, hogy 10 ezer forintot kér a vizsgálaért, inkább lemondtam. Sajnos az ortopédiára csak beutalóval lehet eljutni, és kb 2 hónap a várakozási idő...ha két hónap alatt ekkora lett a gond, akkor értelemszerűen nem szeretnék még két hónapot várni. Van valami módszer visszafordítani ezt? És mitől lehet, hogy csak az egyik lábamon alakult ki? 28/N

2016. jún. 27. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia , cipő csere ajánlott , a láb erősíti a sérült részt és idomul a deformáláshoz . Gyógypedikűrőst keress fel , max 2500 Ft egy alkalom és mást is rendbe tesz .
2016. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia, köszi, de nem tudom mire cserélhetném le a cipőmet, mindig is minőségi cipőket hordtam ( jana, reiker, hasonló márkák, amik direkt mindennapi viseletre valók, lábkímélők), ennél gyógyabb már csak a mami cipők lennének, azt értelemszerűen azért nem akarok ennyi idősen utcára. A gyógypediűrös jó ötlet,de nem tudom, mit csinál,lefaragni a csontomat nyilván nem tudja? :/
2016. jún. 27. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak rögzítők bütyökre,amit ha hordasz visszafordítjàk ezt az àllapotot.Keress rà a nevét nem tudom már.Arra gondolt az előző hogy ne szűk és nagassarkú cipőket hkrdj Nen a màrkàra gondolt
2016. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!