Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úszás után mindig valami...

Úszás után mindig valami bütyök van a lábamon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma úsztam, és már olyan régen nem voltam úszni, hogy el is felejtettem, hogy ez van a lábamon. Aztán tíz perc úszás után elkezdett megdagadni a bal lábfejem tetején egy bizonyos ponton ez a kis bütyök, és végül piros lett a bőröm és fájt. Úgy emlékszem, hogy régebben bevertem valahova a lábam, és azóta van. Holnap részt kell vennem egy úszó vizsgán, és félek, hogy megint kijön ez a bütyök, mert elég zavaró. Amikor úszok, mindig érzem, hogy "ott van valami", és ha nagyon megerőltetem a lábamat, fáj is ez a dudor. Olyan, mintha csontból lenne, annyira kemény, és mindig a lábfejem tetejének a közepén jön ki. Mi lehet ez? Ugye nem valami csontom mozdulhatott el a helyéről vagy ilyesmi? Utoljára nyáron volt ilyen, akkor pár óra alatt elmúlt. Most pedig azt várom, hogy holnapra elmúljon, és le tudjam úszni legalább azt a két hosszt anélkül, hogy ezen kéne aggódnom...Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 21. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Orvosnak lenne jobb megmutatni.

Nekem a talpamon volt egyszer valami. Nem látszott, de fél évig mindig éreztem. Mintha benne lenne valami a talpamban. De aztán elmúlt.

Talán bőrgyógyászhoz lenne érdemes elmenni. De ha a háziorvoshoz mész el elsőre, az is jó.

2016. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!