Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért zavar más embereket ha...

Mért zavar más embereket ha valaki szégyenlős, nem szívesen vetkőzik le, vagy át mások előtt? Mért mondják mindjárt rá a más véleményen levők, hogy a neveltetésből adódik?

Figyelt kérdés
Engem se neveltek így,még is zavar.Mért baj ez másoknak?Engem se zavar hogy más más véleményen van.
2010. ápr. 14. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Kik mondják rád?Kiket zavar?

Én ilyet még nem tapasztaltam sehol pedig nem vagyok már tini

2010. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberek mindig a másik dolgain élcelődnek,ahelyett hogy mélyen magukba néznének.
2010. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Itt arra gondolok,hogy a férfiak egészségénél volt egy ilyen kérdés hogy zuhanyozna e mások előtt meztelenül,úszoda zuhanyzója,konditeremé,koleszé,munkahelyé,szóval használn á-e?


És én is beírtam,és engem zavarna,és sokan írták hogy őket is, mindját leprűdezték őket,meghogy a nevelés miatt van.Szerintem meg valakit zavar,valakit nem.Engem sem neveltek így,de én például tök szégyenlős vagyok,a bátyám meg nem,de ő sem mászkálna meg tusolna órák hosszat mások előtt egy száll fütyiben.

2010. ápr. 14. 11:23
 4/8 A kérdező kommentje:

Meg mindjárt jöttek az ellenzők,hogy mindenki mesztelenül született,hát fúra lenne ha tök meztelenül mászkálnánk suliba,munkahelyre stb.,meg egyébként még afrikában is hordanak azért valami ruhát.


De tényleg most mért olyan nagy baj ez.Engem nem zavar,ha valaki strandon neki áll meztelenül tusolni előttem,eleve nem nézem,de akkor őt mért zavarja,hogy én meg nem zuhanyzok,vagy ha igen akkor is a fürdőruhámban,átöltözni is gyorsan szoktam.

2010. ápr. 14. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy prüd. Én nem vagyok szégyenlős, de ilyen közös föleg nem elválasztott zuhanyzóba én se érzem magam túl jól
2010. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy neveltetés. Lehet, hogy csak nem vagy megelégedve a testeddel.


Nem lehet mindenki öntelt és exhibicionista, az sem jó mindenképpen :)

2010. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg normális dolognak tartom, hogy valaki nem vetkőzik le és nem mutogatja magát mások előtt.Van egy intim féra, és ez nekem a testem, tehát jó hogy nem flangálok mindenki előtt.
2010. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is olyan vagyok mint az utolsó,intim dolognak tartom,és megválogatom kinek mutatom meg,de egyébként tényleg nem vagyok elégedett magammal,de a legtöbb ember sem az,de nem azért vagyok ilyen,hisz 6 évesen még nem voltam elégedettlen még sem szerettem ha illetéktelen személy meglát.
2010. ápr. 14. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!