Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetoválás csináltatás vérplazm...

Tetoválás csináltatás vérplazma időszak alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most kaptam rá a plazmaadásra én is, tervezek magamra 1-2 kisebb tetoválást. Mennyire tűnik fel nekik ha lesz 1 új, kimutatják-e, veszélyes-e? Mennyit érdemes várnom hogy ne legyen ebből veszély se nekem se más számára se?


Ha megcisnáltatom, 1 hónapig nem megyek, elnézek, és azt mondom hogy régebbi mint 6 hónap akkor fognak szólni, kimutatják-e, lesz belőle probléma?


20/F


2016. júl. 1. 00:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
que? Mond meg a tetováló szakinak, hogy csinálja plazmavágóval !
2016. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Egy undorító féreg vagy, ha ezt megteszed. Nem véletlenül van megállapítva 6 hónap az utolsó piercing/tattoo készítése óta. Látszik, hogy te is csak a pénzért adod a plazmát.. Hogy lennél képes bárki életét veszélyesztetni puszta önzőségből? Egyszerűen szavakat nem találok... Neked nem való a plazmaadás, húzz el csináltass magadra 8000 tetoválást és hagyd ezt az érett emberekre.

22/L (tele piercinggel, amik közül a legutolsó 2 éves)

2016. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
que? Utolsó,te is szép lehetsz,úgy nézhetsz ki mint egy kulcstartó !
2016. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

kislány, a mai világban minden a pénzről szól. Mi van akkor ha szeretem a tetkókat? Te inkább a fejed helyére rakj egy óriási piercinget és vágj rá lyukat a szemednek :)

Kérdésemre semmit nem válaszoltál, akkor minek írsz ide? Ha értelmeset nem tudsz akkor semmilyet. Ha pedig szeretethiányos vagy ne itt éld ki magad hogy engem leférgezel R betűs lány vagy.

2016. júl. 1. 01:32
 5/21 A kérdező kommentje:
Másik. Amenni plazmához jutnak és amennyi gyógyszert, akármit előállítanak belőle 10x-50x-kal nagyobb haszon csurran nekik, nem véletlenül magánvállalkozók, de gondolom ehhez is jobban értesz baba.
2016. júl. 1. 01:34
 6/21 lencsefőzelék ***** válasza:
36%

Kérdező, nem árt tudnod, hogy minél több tetoválása van valakinek, annál hamarabb fog meghalni. Dr. Weixl-Várhegyi László állítja ezt ebben az előadásában:

https://www.youtube.com/watch?v=NfjbjyvNiuo#t=39m49s

(Oda van időzítve a videó.)

2-es: Te sem az egészséges életmód híve vagy, neked is szól a videónak az említett pár perce.

2016. júl. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

lencsefőzelék:

Mindenki állít mindent, de nem támasztotta anatómiailag számomra alá, hogy ez reális amit mond. Kb mondott 1 mondatot róla... Nem vagyok szétvarva, ne értsétek félre, viszont sport szakon vagyok, egyetemen, sporttal foglalkozok, táplálkozással és zokon esik hogy sokan az egészségről papolnak közbe szart se tud róla.


Mellesleg a tetoválással növekedik a bőr ellenállóképessége :)


Mindenki maga dönti el számára mi a jó vagy egészséges.


Legkárosabb szenvedély Mo.-n az alkohol és a dohányzás. Belemélyüljünk a témába mélyebben?


Olyan válaszokat várok akiknek van is közük a kérdéshez, nem random ide eltévedtet aki csak úgy ír. (főleg a kiscsajra értem).



Mellesleg a kérdésemre még választ nem kaptam.


Ha tetoválok, viszont jó a vérem, és utána is jó akkor min akadtok fent? Van teszt minden plazmavétel előtt, kimutatják ha valami nem jó srácok :) Másik ezzel mindenki jól jár.


Még valaki? Bízom benne hogy nem trollkodni fognak ide járkálni az emberek..

2016. júl. 1. 02:09
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésedre válaszoltam, bár látom egyszerűbb homokba dugni azt a nagyon okos fejed. NEM VAGY ALKALMAS VÉRPLAZMADONORNAK, HA 6 HÓNAPON BELÜL TETOVÁLÁST CSINÁLTATTÁL.
2016. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezt a legelsők mközt mondják el. Fogyatékos vagy vagy süket? Esetleg diszlexiás?
2016. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
És nem random válaszolgató vagyok, hanem vérplazmadonor. Máskülönben nem lennék járatos a témába. Csak tudod én nem csak úgy besétálok, hogy nesztek itt van a vérem, adjátok a pénzem, hanem mindent 8 milliószor megkérdeztem az orvostól.
2016. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!